Jsme stavební firma sídlící v plzeňském kraji a na trhu působíme více jak 10 let. Zabýváme se realizací dřevostaveb, nízkoenergetických a montovaných domů sendvičového typu. Při realizaci dřevostaveb, umožňuje náš systém, klientovy ovlivnit do značné míry rozsah dodávky rodinného domu na klíč. Stavbu lze realizovat v několika etapách, jako hrubou stavbu nebo stavbu dokončenou na klíč v přízemí s možností okamžitého využívání, s přípravou pro dokončení patra dle možností a potřeby investora v budoucnu.

Samozřejmostí je provedení po vzorovém domě nebo je možné si prohlédnout právě probíhající stavbu. 

Našimi dalšími činnostmi jsou realizace střech na klíč, krovy, zahradní domy, altány, pergoly, krytá stání, fasády, dřevěné fasády. Sádrokartonářské, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, přístavby, rekonstrukce.

Ať máte zájem o rodinný dům nebo pergolu, máme pro Vás přesně to, co potřebujete. Naším cílem je poskytovat profesionální služby nejvyšší úrovně. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v oblasti moderní stavební činnosti. Pokud se rozhodnete ke stavbě vlastního domu, můžete vybírat z projektů typových domů, které umožňují případnou dispoziční změnu. Pokud Vám ani jeden z katalogových domů nebude vyhovovat, je dalším možným řešením zpracování nového projektu, dle Vašich potřeb a přání.

Zajistíme Vám schůzku v projekční kanceláři, kde Vám nejen zpravují projektovou dokumentaci, ale případně pomohou vyřídit stavební povolení.

Výstavba domu trvá od zahájení prací od 3 měsíců, dle velikosti stavby.

Reference

Chtěli bychom tímto velice poděkovat firmě Dřevostavby Bodiš za kvalitní a rychlé postavení našeho domku ve Stříbře.Po zkušenostech z předchozí firmou,krerá nám taktéž stavěla domek na klíč(asi před sedmi lety)jsme měli veliké obavy z nové stavby,ale firma pana Bodiše byla pro nás milé překvapení,vše probíhalo bez komplikací a nic jsme nemuseli ani reklamovat ani se nic nemuselo předělávat(u minulé firmy se skoro vše dělalo nejméně dvakrát).Zvláštní poděkování také určitě patří stavbyvedoucímu p.Švábovi,za skvělou spolupráci a vyřešení všech požadavků.Tuto firmu můžeme všem jen doporučit.

RD Stříbro

Když jsme se rozhodovali pro stavbu nového rodinného domu padla naše volba na dřevostavbu a jako zhotovitele jsme oslovili firmu Dřevostavby Bodiš. Nyní s odstupem času jsme si uvědomili, že tato volba byla „trefou do černého.“ Rychlost, kvalita a řemeslná úroveň byli hlavními aspekty celé stavby, která byla zahájena třetího dubna a předána k užívání dvacátého pátého října. Během realizace akce nám byl velkým pomocníkem stavbyvedoucí pan Milan Šváb, který nás ochotně zasvětil do všech technologických postupů. Naše poděkování a uznání patří rovněž samotnému majiteli firmy panu Bodišovi a paní Urbanové, kteří nám v našich požadavcích vždy ochotně vyšli vstříc. Během realizace samotné stavby jsme dospěli k závěru, že v dnešní době různých hochštaplerů ještě existuji firmy, které odvádí kvalitní a řemeslnou práci za kterou se nemusí stydět. Závěrem uvádíme, že firma Dřevostavby Bodiš nepotřebuje žádnou okázalou reklamu. Stavby, které firma postavila jsou pro firmu totiž dostatečnou reklamou. Milan a Jarmila Bouzkovi , Vlčkov.

RD Horní Kozolupy

Děkuji vaší firmě, panu Bodišovi, paní Urbanové , panu Švábovi a všem zaměstnancům za velmi dobrou spolupráci při stavbě našeho domu. Dodržování termínů a vstřícnost při řešení stavby bylo příkladné. Přeji vám všem hodně zdraví a jsem s pozdravem Petr Höll, Konst. Lázně.

RD Konstantinovy Lázně

Když jsme se rozhodli postavit dřevostavbu, oslovit fa Dřevostavby Bodiš byla ta nejlepší volba. Pan Bodiš nám nejprve pomohl prostřednictvím projektové kanceláře vyřídit projekt a vše potřebné a dům byl od prvního kopnutí do země za pět měsíců předán k užívání. Během celé realizace jsme byli v kontaktu se stavbyvedoucím, který s velkou ochotou a trpělivostí s námi vše konzultoval. Všechny profese, které se zde vystřídaly odvedly skvělou práci a, že se jich tu potkalo. Díky firmě Bodiš víme, že i v dnešní době je možné narazit na kombinaci kvality, rychlosti, profesionálního přístupu a ochoty. Myslíme ale, že toto hodnocení není ani potřeba, protože dobré jméno si firma dělá sama všude, kde staví. Marcelovi, Holýšov

RD Holýšov