Reference

Naší nejvyšší prioritou jsou spokojení zákazníci. Ochotně a profesionálně jim pomáháme, ať mají jakékoliv potřeby či přání.

Nemusíte spoléhat jen na naše slova, přečtěte si reference od našich zákazníků.

 

Konstantinovy Lázně
 
Děkuji vaší firmě, panu Bodišovi, paní Urbanové , panu Švábovi a všem zaměstnancům za velmi dobrou spolupráci při stavbě našeho domu. Dodržování termínů a vstřícnost při řešení stavby bylo příkladné.
Přeji vám všem hodně zdraví a jsem s pozdravem Petr Höll, Konst. Lázně.

 
Horní Kozolupy - Vlčkov

Když jsme se rozhodovali pro stavbu nového rodinného domu padla naše volba na dřevostavbu a jako zhotovitele jsme oslovili firmu Dřevostavby Bodiš. Nyní s odstupem času jsme si uvědomili, že tato volba byla „trefou do černého.“
 
Rychlost, kvalita a řemeslná úroveň byli hlavními aspekty celé stavby, která byla zahájena třetího dubna a předána k užívání dvacátého pátého října. Během realizace akce nám byl velkým pomocníkem stavbyvedoucí pan Milan Šváb, který nás ochotně zasvětil do všech technologických postupů. Naše poděkování a uznání patří rovněž samotnému majiteli firmy panu Bodišovi a paní Urbanové, kteří nám v našich požadavcích vždy ochotně vyšli vstříc.
Během realizace samotné stavby jsme dospěli k závěru, že v dnešní době různých hochštaplerů ještě existuji firmy, které odvádí kvalitní a řemeslnou práci za kterou se nemusí stydět. Závěrem uvádíme, že firma Dřevostavby Bodiš nepotřebuje žádnou okázalou reklamu. Stavby, které firma postavila jsou pro firmu totiž dostatečnou reklamou.
Milan a Jarmila Bouzkovi , Vlčkov.
 
 
RD Stříbro
 
Chtěli bychom tímto velice poděkovat firmě Dřevostavby Bodiš za kvalitní a rychlé postavení našeho domku ve Stříbře.Po zkušenostech z předchozí firmou,krerá nám taktéž stavěla domek na klíč(asi před sedmi lety)jsme měli veliké obavy z nové stavby,ale firma pana Bodiše byla pro nás milé překvapení,vše probíhalo bez komplikací a nic jsme nemuseli ani reklamovat ani se nic nemuselo předělávat(u minulé firmy se skoro vše dělalo nejméně dvakrát).Zvláštní poděkování také určitě patří stavbyvedoucímu p.Švábovi,za skvělou spolupráci a vyřešení všech požadavků.Tuto firmu můžeme všem jen doporučit.

 

 
RD Holýšov
 
Když jsme se rozhodli postavit dřevostavbu, oslovit fa Dřevostavby Bodiš byla ta nejlepší volba. Pan Bodiš nám nejprve pomohl prostřednictvím projektové kanceláře vyřídit projekt a vše potřebné a dům byl od prvního kopnutí do země za pět měsíců předán k užívání. Během celé realizace jsme byli v kontaktu se stavbyvedoucím, který s velkou ochotou a trpělivostí s námi vše konzultoval. Všechny profese, které se zde vystřídaly odvedly skvělou práci a, že se jich tu potkalo. Díky firmě Bodiš víme, že i  v dnešní době je možné narazit na kombinaci kvality, rychlosti, profesionálního přístupu a ochoty. Myslíme ale, že toto hodnocení není ani potřeba, protože dobré jméno si firma dělá sama všude, kde staví.               

                                                                        Marcelovi, Holýšov


RD Brnířov

Chtěli bychom poděkovat firmě Dřevostavby Bodiš za hrubou stavbu našeho RD. Jednání s firmou bylo od samého začátku férové a bezproblémové.  Nenarazili jsme na nic, na čem bychom se navzájem nedokázali domluvit. Příjemně nás překvapila cenová nabídka i rychlost stavby, a to především díky dobré návaznosti jednotlivých prací.
Pan Bodiš i všichni jeho zaměstnanci mají velmi vstřícné jednání. Nikdy nebyl problém vysvětlit a poradit s věcmi, které nebyli součástí hrubé stavby. A proto bychom chtěli ještě jednou všem zaměstnancům i p.Bodišovi  moc a moc poděkovat.

Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro firmu pana Bodiše a určitě ji můžeme doporučit všem kdo chtějí kvalitní a rychlou dřevostavbu.

RD Obora u TC

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům firmy za jejich vstřícnost, profesionalitu a kvalitní práci. Neměl jsem s nikým žádný problém, od vedení až po dělníky. Dům je krásný a vše je zhotovené přesně podle našich představ a v domluveném termínu.  Pokud někdo váhá s výběrem stavební firmy, Dřevostavby Bodiš s.r.o. je zaručeně dobrá volba, sám jsem se o tom přesvědčil.


RD Chodouň

Potřebovali jsme umístit domek na stávající půdorys staré stavby, co měla byt nahrazena, takže nehodily se nám katalogové projekty, co nabízí většina dřevostavitelů. Kdyžto pan Bodiš nemá žádný problém se stavbou podle individuálního projektu. Individuální přístup, vstřícnost, rychlost, kvalita, cena – to jsou nesporné přednosti firmy Dřevostavby Bodiš. Od stavebního povolení do nastěhování do hotového domku trvalo to rovných 5 měsíců a ke kvalitě odvedené práci jsme snad neměli ani jednu připomínku. Takže pokud chcete postavit dřevostavbu, a obzvlášť podle vlastních představ – firmu Dřevostavby Bodiš mohu jen doporučit, určitě neprohloupíte.


Vlachovo Březí - roubený obklad
 
Pro falešné roubení RD mé dcery jsem si vybral a to po delším hledání na internetu obdobných firem, právě " DŘEVOSTAVBY Bodiš a to nebyla náhoda.
Předem jsem se byli podívat na již realizované stavbě této firmy a moc se nám provedení falešného roubení líbilo, kvalita provedení rozhodla o výběru firmy. 
Po vzájemné dohodě z hlediska našeho požadavku na termín, způsob provedení zejména určitých detailů, ceny a tak podobně, jsme uzavřeli smlouvu o realizaci opláštění RD falešným roubením.
Realizace proběhla i přes určité problémy, nezaviněné firmou, bez potíží a v dohodnutém termínu. 
Chtěl bych tímto zejména vyzvednout přístup, spolehlivost a korektní vystupování pracovníků.
Děkuji Petr Varaus

Dolní Kramolín - chata


Firmu Bodiš dřevostavby jsem si vybral na internetu náhodně a po ukončení prací musím říci že jsem spokojen. Vše co jsem si panem Bodišem domluvil, to platilo. To samé můžu říci o řemeslnících kteří stavbu prováděli. Pěkná, čistá práce. Díky.


RD Halže

 

V domečku postaveném firmou p. Bodiše bydlíme už rok. Za tu dobu mohu zhodnotit bydlení v dřevostavbě jako příjemné i v zimním období.

Spolupráce při stavbě domku byla výborná, termín i vše na čem jsme se domluvili bylo dodrženo. I po nastěhování byl pan Bodiš vstřícný při řešení a dolaďování drobných problémů. 

Proto tuto firmu mohu ostatním jen doporučit. 


Ještě jednou touto cestou děkujeme celému týmu pracovníku, kteří se na stavbě podíleli a samozřejmě i samotnému p. Bodišovi.


Rochlov - roubený obklad

Dobrý den pane Bodiši,

chtěl bych Vám a Vašim pracovníkům tímto velice poděkovat za skvělé provedení dřevěného roubeného obkladu našeho domu a výstavbu terasy. Je to opravdu moc krásné. Volal jsem panu Lukešovi, také jsem mu poděkoval, že se toho nelekli a řekl jsem mu, že tady v Čechách má výborného reprezentanta - ve Vaší osobě a ve Vaší firmě, že jsme s manželkou z výsledku naprosto nadšeni. 

Všem Vašim budoucím zákazníkům můžu služby Vaší firmy jen a jen směle doporučit. Skvělé jednání, osobní zainteresovanost, vysoké řemeslnické schopnosti Vašich pracovníků. Nebáli jste se jít tak trochu do neznáma a výsledek je naprosto úžasný. Nevím co dodat. Vaše práce mluví za Vás. Jsme opravdu velice spokojeni.
Děkujeme Vám.
Manželé Kebortovi, Rochlov

RD Strunkov

Od rozhodnutí koupit pozemek do okamžiku přestěhování do hotového domku, přesně podle mých představ, uplynulo 11 měsíců. Ovšem pouhých 11 týdnů z tohoto času stačilo firmě pana Bodiše ke kompletní realizaci mé dřevostavby, od prvního kopnutí do základů až po předání klíčů od domku!!! Vzhledem k ročnímu období, kdy probíhala výstavba a s ohledem na její rychlost musím „smeknout“ před kvalitou odvedené práce a nasazením všech řemeslníků. Souběžně s vyřizováním příslušných povolení jsem jednal s mnoha potenciálními dodavateli, ale nikdo z větších developerů, středně velkých společností ani malých živnostníků mi nenabídnul takové podmínky, jako pan Bodiš. Nejenže mi v prvních krocích nabídnul své odborné a praxí prověřené znalosti, ale jeho nabídka byla cenově nejvýhodnější, vyšel mi vstříc s termínem realizace, platebním kalendářem, vnesl do našeho jednání osobní zájem a navíc dnes již hodně vzácný přístup, že slíbené slovo a podaná ruka platí!! V tomto duchu se pak nesla naše spolupráce v průběhu přípravných prací, při výstavbě i po jejím dokončení, přičemž se mi věnoval kdykoli bylo třeba … Dovolte mi tedy, abych Vám firmu Imrich Bodiš doporučil a jemu včetně celého týmu děkuji!


RD Město Touškov

Jsem moc ráda,že pro stavbu svého malého domečku jsem si na internetu našla firmu pana Bodiše.Doporučuji tuto firmu na stavbu vašeho vysněného domu.Spokojenost,kvalita,spolehlivost,super provedení....a to vše s dobrou náladou a s úsměvem :) 100% spokojenost...za vše moc děkuji. Martina z Města Touškova


RD Dolní Lukavice

Před necelými dvěma lety jsme se rozhodli s manželem postavit si rodinný domeček. Toto rozhodnutí nám způsobilo spoustu starostí, počínaje hledáním pozemku. Vše však dostalo příznivé rozměry, když jsme našli stavitele pana Bodiše. Jeho vřelý přístup k našim mnohdy přehnaným představám byl skvělý. Zvláště bych ráda vyzdvihla rychlost realizace stavby, která pro nás hrála velikou roli, kvůli očekávání rodiny. Pan Bodiš nám vždy velmi rád vše vysvětlil a poradil, takže vše dospělo k vzájemné spokojenosti. Proto bych touto cestou ráda poděkovala a všem budoucím zákazníkům mohu jen doporučit. Přejeme mnoho úspěchů v dalším podnikání.
Rodina Ščisláků


RD Vejprnice

S manželem jsme se rozhodovali mezi dvěma firmami, které z nich svěříme stavbu našeho domu. Jedna ze skutečností proč jsme se rozhodli pro pana Bodiše byla ta, že se nestavěl negativně k našim občas neobvyklým přáním a nápadům, naopak, bral to jako výzvu, jak daný nápad co nejlépe konstrukčně vyřešit. Pak to bylo samozřejmě i jeho velmi přátelské a profesionální jednání, které nás utvrdilo ve správnosti našeho rozhodnutí. Dále bych se už jen opakovala v tom co zde již bylo napsáno jinými spokojenými zákazniky, proto už jen připojuji velké díky a přeji Vám spoustu dalších zrealizovaných staveb. 
Rodina Klegräfe Vejprnice


RD Petrovice u Sušice

Poděkování - Když jsme se s manželkou rozhodovali stavět rodinný domek, stačila již jen maličkost - najít solidní firmu, což není v dnešní době jednoduché. Od první chvíle jsme byli rozhodnuti pro dřevostavbu, několik firem jsme oslovili, ale nebyli jsme příliš spokojeni, kromě firmy DŘEVOSTAVBY BODIŠ. Již při první schůzce jsme byli zaskočeni naprosto profesionálním a především milým a přátelským jednáním pana Bodiše. S mnoha věcmi poradil i doporučil, vše probíhalo perfektně. Byla pro nás příjemným překvapením jak doba realizace, tak přehledný rozpočet stavby. Po podpisu smlouvy jsme již jen sledovali, jak se prvně koplo, byla rychle položena základová deska a užívali jsme si pohled, jak náš domeček doslova roste před očima. Výstavba šla přesně podle plánu, rychlost byla neuvěřitelná, stejně tak jako party skvělých lidí, které nám vždy a ochotně odpovídaly na naše neustálé otázky. Obrovské díky si zaslouží pan Bodiš, který byl kdykoliv ochotný konzultovat naše dotazy, a že jich nebylo málo. Děkujeme všem, kteří se na této stavbě podíleli. Přejeme Vám hodně pracovních úspěchů a spoustu spokojených zákazníků, jako jsme my !!!
S pozdravem rodina Čáslavských, Petrovice u Sušice 


RD Tymákov

Rádi bychom poděkovali panu Bodišovi a jeho pracovníkům za krásný dřevěný domeček v Tymákově. Pan Bodiš je velmi příjemný a schopný člověk, pro kterého pracují opravdu šikovní řemeslníci. Pokud uvažujete o dřevostavbě, určitě doporučuji pana Bodiše - velmi přátelský přístup a hlavně kvalitní práce! Moc příjemné a teplé bydlení, dům navíc krásně voní dřevem...100% spokojenost a poděkování.
Veronika a Lukáš Zborníkovi z Tymákova


Nebřeziny
Spolupráci s panem Bodišem mohu všem doporučit. Poctivé a férové jednání je v dnešní době vzácné. Děkuji, J.K.


RD Petrovice u Sušice
Pan Bodiš a spol. nám postavili krásný domeček na Šumavě u Sušice.Spolupráce na výbornou, ochota na výbornou. Práce, týkající se řemesla - "dobrého řemesla" namají chybu.Reklamace neznáme. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Manželé Galertovi


RD Plzeň
Od týmu pana I.Bodiše jsme si nechali postavit dům na klíč v r.2011. Jako laikům nám bylo vše vysvětleno a ukázáno. Překvapila nás rychlost výstavby, kvalita, spolehlivost, korektní jednání a vše bylo na čestné slovo a s úsměvem. Dnes už bychom jiný dům než dřevostavbu nechtěli. Jsme spokojeni na 101%. DOPORUČUJEME!!!
Děkujeme M.H., P.Š.


RD Železná Ruda
Rozhodli jsme se pro přístavbu RD svépomocí formou dřevostavby. Již v loňském roce jsem intenzivně hledal firmu nebo odborníka na dřevostavby, který by nám pomohl a poradil. Rozhodli jsme se pro pana Bodiše, který odborně poradil s řešením napojení na RD a při vlastní realizaci kdykoli ochotně a profesionálně poradil případně důležité věci zařídil, ať telefonicky nebo přímo na místě stavby. Po třech měsících jsme společně přístavbu dokončili v perfektní kvalitě. Všem, co se rozhodnou pro stavbu dřevostavby, pana Bodiše a jeho firmu vřele doporučuji. František Záveský.


RD Chodová Planá
Chtěl bych se přidat k níže psané referenci od pana Vaňka. Musím firmu pana Bodiše velice pochválit.Skvělá komunikace, perfektní profesionální práce. Náš domek v Chodové Plané vyrostl obdivuhodně rychle. Jsme moc rádi,že jsme si vybrali právě pana Bodiše.Ve smlouvě o díle máme dodání na klíč do 3.měsíců, ale myslíme si,že stavba bude díky profesionalitě a šikovnosti pracovníků firmy dokončena o něco dříve. Jsme velice spokojeni a děkujeme. Rodina Malých-Chodová Planá.


RD Pernolec u Tachova
Tak dlouho jsem hledal firmu na stavbu mého RD , až jsem našel firmu pana Bodiše, doporučuji tuto firmu na stavbu Vašeho domu,neměl jsem s touto firmou žádny problém,spokojenost,kvalita,super odvedená práce, dům je super zateplen. Spokojenost, děkujeme. Neváhejte a vemte si tuto firmu na realizaci Vašeho bydlení. 
Děkujeme rodina Vaňkova z Pernolce