Plovoucí základové desky

moderní dřevostavba

Líbí se Vám rodinné domy typu dřevostavba? Také byste si rádi postavili své vlastní bydlení? Odrazují Vás však betonové základy? Díky moderním technologiím se základů bát nemusíte. Unikátním řešením jsou plovoucí základové desky. Toto řešení Vám také nabízí firma Dřevostavby Bodiš, která působí na trhu více než 10 let. Zabývá se zahradními stavbami, krovy a hlavně výstavbou dřevostaveb. 

Rodinné domy typu dřevostavba

Základy jsou nedílnou součástí každého domu, Vy však nyní můžete zvolit pohodlnější a mnohem levnější řešení, které neobnáší žádné hluboké kopání. Mluvíme zde o plovoucích základových deskách, které jsou vhodné pro pasivní a nízkoenergetické domy. Tato technologie pochází ze skandinávských zemí, kde ji využívají již mnoho let. Plovoucí desky mají kromě nižší ceny a časové úspory mnoho dalších výhod. Mezi jednu z nich paří možnost umístění podlahového vytápění přímo na základovou desku, k dalším patří mnohem lepší izolace domu, než u klasicky řešených základů, kde dochází k problémům s tepelnými mosty. Samotná realizace těchto desek je konstrukčně jednoduchá. Vyberte si rodinné domy typu dřevostavba a tato deska pro Vás bude samozřejmostí.

certifikátSedlové, pultové i atypické krovy

Naše firma se nezabývá jen výstavbou dřevostaveb. Zabýváme se i zpracováním sedlových a pultových krovů. Sedlové krovy patří k nejčastěji řešeným typům střech, my se však zabýváme i stavbou atypických krovů. Pultové krovy patří k těm jednodušším na výrobu, kdežto atypické krovy vyžadují mnohdy speciální technické postupy a umístění trámů. Se vším si naši zkušení pracovníci poradí. Chcete-li si nechat postavit moderní dřevostavbu, obraťte se na nás. Jedině u naší firmy si můžete být jisti, že Vám budou poskytnuty kvalitní služby, použity nejnovější technologické postupy a hlavně, že Vám bude postaven levný rodinný dům za velmi krátkou dobu.