Ploty a oplocení Vašeho pozemku

Postavili jste dům a teď Vás čeká Váš pozemek oplotit? Ploty a oplocení pozemků patří k další dosti nákladné realizaci. Bez oploceníoplocení domu pozemku se však dnes málokdo obejde. Ploty nejen ohraničují Váš majetek, ale především Vám zajišťují bezpečí a soukromí, které obvykle lidé u svého domu vyžadují. Dřevostavby Bodiš vlastní certifikát spolehlivé firmy a také od zákazníků získal certifikát prověřená společnost. Díky tomu nemusíte mít obavy se na ně obrátit i s realizací plotů a oplocení. Udělají maximum pro to, aby Váš plot byl nejen funkční, ale i ladil s okolím.

Betonové ploty

Máte nízký plot, přes který je vidět a pohledy kolemjdoucích i sousedů už Vám vadí? Uvažujete o vyšším betonovém plotu? Firma Bodiš se oplocením zabývá dlouhá léta, proto Vám nabízí své služby i v oblasti betonového oplocení. Díky mnohaletým zkušenostem Vás však  u betonového plotu předem upozorní na možná úskalí. To u nich představuje především zvýšený stín, který Vám může narušit i růst rostlin, stromů či dozrávání ovoce a zeleniny. Betonové ploty také představují určité riziko zvýšené vlhkosti především v jeho rozích, což opět může vadit některým plodinám i samotné trávě. Je proto důležité si celkový vzhled oplocení z betonu rozmyslet, přizpůsobit požadavkům jeho výšku nebo ho třeba vhodně kombinovat s jiným druhem oplocení.

návrh oploceníZděné ploty

K domu patří pes, ale aby Vám nemohl utéct, potřebujete kvalitní plot, který designově doplní Váš dům? Pro dřevostavby Bodiš žádný problém. K nejoblíbenějším plotům patří zděné ploty, které můžete vhodně kombinovat se dřevem, ozdobným kováním, pletivem i třeba s hotovými plechovými dílci. Tyto ploty patří sice k nejdražším, ale práce s nimi i celkový vzhled za to stojí. Zděné ploty jsou nejčastěji stavěny z hotových ozdobných plotovek, jejichž barva by měla ladit s fasádou domu. Dřevostavby Bodiš dělají i fasády ze dřeva, pokud takovou máte, jistě bude vhodné doplnit plot zděný právě dřevem. Fasády ze dřeva jsou dnes velice oblíbené a působí hřejivým dojmem. Pokud jste však vyznavači klasiky a stačí Vám obyčejný plot, který také splní svoji funkci, pak si samozřejmě můžete pořídit pletivo, které je ze zmíněných variant tou nejlevnější.