Fasády pro jedinečný vzhled domů

Firma Dřevostavby Bodiš působí na trhu již řadu let a díky serióznímu jednání, široké nabídce služeb si vysloužila i certifikát spolehlivá fasáda ze dřevafirma. V dnešní době je toto ocenění důležité při výběru firmy, která Vám má udělat fasádu, postavit domy nebo ploty. Každého zajímá přece výsledek a kvalita služeb. Fasády domů patří většinou k finálním částem staveb. Jsou něčím, co hned nebudete chtít předělávat,  dotváří celkový vzhled Vašeho domu. Proto je výběr fasády důležitý a měli byste mu věnovat dostatečnou pozornost.

Fasády z palubek 

U fasád většinou vybíráte hlavně barvu, v posledních letech jsou však velice trendy obklady z palubek nebo i fasády ze dřeva. Díky dřevu totiž vypadají mnohem útulněji a zároveň dávají domům jakousi noblesu. Fasády z palubek však není nutné mít po celé ploše domu, můžete si vybrat, kterou část budete mít z omítky a jakou část ozvláštníte z palubkami. Je třeba si však uvědomit, že fasády z palubek i dřeva bude třeba po nějakém čase natírat, neboť vlivem povětrnostních podmínek i díky slunci svoji barvu ztratí a zešednou. Tyto fasády prostě potřebují větší péči, nejen tu prvotní. Dřevostavby Bodiš Vám však díky letitým zkušenostem se vším poradí, takže se jich nemusíte bát.

fasáda z palubekFasády ze dřeva

Do horského prostředí jsou dřevěná obložení úplnou nutností. Dřevo dokrášluje ráz krajiny a působí jiným dojmem. Vždyť, kdo jede na hory, tak se těší na zasněženou krajinu, kopce, z nichž právě dřevěné fasády vyčnívají. Vzhled dřeva Vás dokonce může zmást, že nebudete vědět, zda se jedná o zděný dům či dřevostavby. Fasády ze dřeva mají navíc skvělé izolační vlastnosti. Nehodí se samozřejmě jen na hory, chcete-li mít odlišnou a zároveň krásnou fasádu, vybírejte dřevěnou fasádu z palubek nebo dřeva.