Pergoly pro Vaši zahradu

dřevěná terasa

Všichni Vaši známí mají hotové pergoly, ve kterých je radost posedět? Sami si na stavbu pergoly netroufáte? Máme pro Vás řešení. Firma Dřevostavby Bodiš se nezabývá jen výstavbou rodinných domů. Jak samotný název - dřevostavby napovídá, pracují zejména se dřevem, a tak postavení pergoly nebo altánů patří k jejich práci. Obrátit se na ně můžete i v případě stavby nové terasy. Pergoly jsou dnes nedílnou součástí rodinných domů a zahrad. Jejich vybavením bývají krby a udírny, u kterých si posedíte s přáteli a vychutnáte sklenku vína či dobrého piva. Pergoly mohou mít i zahradní kuchyni. Střešní krytiny na pergoly je dobré volit dle velikosti stavby a použitému materiálu. Dřevostavby Bodiš Vám však se vším poradí.

U domu nesmí chybět terasy

Bydlíte v rodinném domku nebo jste právě dokončili novostavbu a chybí Vám vybudování terasy? Nevíte jaký typ materiálu je na terasy nejlepší použít? Obraťte se na odborníky, kteří Vám udělají terasy přímo na míru. Budete si na ní moci vychutnat v létě ranní kávu nebo večer pozorovat západ slunce. Terasy jsou populární z tropického dřeva, které je odolnější vůči vlhkosti. Někdo však chce terasy betonové, které si nechá obložit. Dřevostavby Bodiš Vám však nabízí i zakrytí terasy, které ji ochrání před povětrnostními vlivy.

rodinný dům s pergolouPergoly nebo altány?

Nemáte na své zahradě, kam se schovat před sluncem, nebo kde posedět za deště? Tento účel splňují i altány, které jsou vždy okázalou zahradní stavbou. Altány mohou být malé i velké. Nejčastěji však mají půdorys šestiboký nebo čtverce. Jejich stěny mohou být doplněny o ozdobné zábradlí či menší výplň, obvykle jsou však altány otevřené, čímž působí jako romantická stavba. Často jsou altány umisťovány do volného prostoru, který obklopují květy nejrůznějších barev a vůní. Místo střešní krytiny se pokládá na tyto stavby kanadská šindel. Ať už zvolíte pro svůj pozemek pergoly nebo altány, můžete si být jisti, že v zahradní stavbě od firmy Bodiš, strávíte nezapomenutelné chvíle.