Zděné ploty pro Vaše bezpečí

Bydlíte u rušné silnice a nechcete, aby Vás na zahradě rušil hluk projíždějících aut a všechen prach šel na Váš dům? Ale zároveň nechcete zděný plotbetonový plot, který nevypadá zrovna nejlépe? Zvolte zděné ploty, které můžete postavit jakkoliv vysoko a zároveň je můžete kombinovat se dřevem či kovem. Tyto ploty patří v dnešní době k nejvyhledávanějším. Jedná se o systém plotovek, které se skládají na sebe. Výrobci nabízí poměrně široký sortiment. Vybírat můžete nejen z mnoha barevného provedení, ale také ze stupně hrubosti a v neposlední řadě z tvarů a velikostí. Tyto mají i doplňkový sortiment, kterým jsou stříšky na ploty či plotovky pro umístění květin.

Pletivo

Vlastníte pozemek, který využíváte pouze jako zahradu, a tak se Vám nechce utrácet mnoho peněz za oplocení? Existuje i levnější varianta než jsou zděné ploty. Ani pletivo nevypadá špatně, když je jeho provedení správně uděláno. To si můžete zajistit i u firmy Dřevostavby Bodiš, která provádí všechny druhy oplocení. Díky tomu Vám budou nápomocni i při výběru, kdy Vám budou moci poradit s nejlepším řešením pro Váš pozemek.

kované plotyKované ploty

Máte už staré oplocení, které se pomalu rozpadá? Nebo nemáte žádné a právě zvažujete, jaké by se nejvíce hodilo? Zděné ploty se hodí všude, právě díky jejich všestrannosti. Chtěli byste nějaké speciální? Zalíbily se Vám zdobně kované ploty? I s takovými má firma Bodiš zkušenosti, není tedy nic snazšího než se na ně obrátit a ve svém výběru se utvrdit. Není žádným tajemstvím, že kované ploty patří k jednomu z nejdražších kvůli samotné výrobě. Je proto důležité přesně projednat každý detail.