Střešní krytiny pro Váš dům

Rozhodli jste se stavět dům, chatu, chalupu? Nebo budete přistavovat a řešíte, co se střechou? Už pro projekt a samotnou stavbu domu je rodinný dům se sedlovou střechoudůležitý výběr střešní krytiny, která musí být vybrána s ohledem na nosnost zdiva, statické vlastnosti i musí odpovídat požárním kritériím. Každá střecha je jiná, má odlišný sklon, někdy je mnoho členitá. I na to však musí být brán zřetel. Na pultovou střechu se mohou použít pouze vybrané druhy krytiny, které splňují jisté vlastnosti. Nemůžete dát tedy stejnou tašku na sedlovou střechu jako právě na pultovou. Předpokladem pro správnou funkci krytin je kvalitně provedený krov.

Druhy střešních krytin

Při výběru střešních krytin je třeba dát pozor i na vlastnosti krytiny v daném prostředí. Každá krytina se v daném prostředí chová jinak. Většinou je u nich vše uvedeno, takže hned víte, které smíte použít na hory nebo naopak k moři.  Jaké existují druhy střešních krytin? Je jich mnoho. Vybírat můžete z betonových či pálených tašek české výroby, dále z plechových krytin či z PVC krytiny.

rodinný důmRealizace střechy

Potřebujete s výběrem poradit? Nebo Vaše střecha potřebuje novou krytinu? Firma Dřevostavby Bodiš se zabývá i realizací střech. Díky mnohaletým zkušenostem Vám dokáže s výběrem krytiny poradit a předejít případným problémům. Kromě střechy si u nich můžete zadat i výrobu nového krovu pro každý druh střechy. Ke střeše patří také klempířské prvky a okapy. To vše může Vaše realizace střechy mít. Společnost získala ocenění „Spolehlivá firma“ a má řadu spokojených zákazníků, kteří opakovaně využívají jejich služeb. To je zárukou spokojenosti i nových zákazníků. Neváhejte a obraťte se na ně i Vy. Vždyť přece střecha je základem domu.