Terasy, pergoly, altány

Domeček už postavený máte, a přesto Vám něco chybí? Líbí se Vám terasy, pergoly, altány? Firma Dřevostavby se jejich stavbou, výrobou i terasa u domumontáží zabývá. Podívejte se do jejich galerie realizací. Vlastní představu už máte? Potom určitě tuto firmu oslovte a nechte si zpracovat cenovou nabídku. Se zahradními stavbami mají bohaté zkušenosti. Na trhu působí více jak 10 let a v letošním roce získali ocenění „Spolehlivá firma“, což je také jejich dobrou vizitkou.

Terasy

Nedílnou součástí domů bývají právě terasy, na něž můžete plynule přejít rovnou z Vašeho obýváku či z ložnice. Není nic hezčího než podávat v létě snídani na terase. Užívat si vůně přírody, čerstvého vzduchu obklopeni svými blízkými. V létě si na terasu můžete dát i lehátko a opalovat se. Můžete ji mít otevřenou nebo si ji nechat zastřešit či si vybrat z řady možných stínidel. Firma Bodiš realizuje terasy betonové i dřevěné z tropického i tuzemského dřeva.

terasaPergoly

V pergole i na terase se bude vyjímat zahradní nábytek. Co však k pergolám patří nejvíce? Přece grilování a posezení s rodinou nebo přáteli. I pergoly mohou mít mnoho tváří. Některé navazují rovnou na dům, jiné jsou samostatně umístěny v zahradě. Některé jsou částečně kryté, jiné zcela. Tvořeny mohou být ze dvou i tří stěn, ke kterým si můžete umístit i zahradní kuchyňku, krb či udírnu. Co se týče střechy, většinou se používá průhledný polykarbonát či bezpečnostní sklo. Pro sedlové střechy může být použit i asfaltový šindel.  Záleží, z čeho je pergola postavena. Můžete zvolit zděnou i dřevěnou. Podle toho, co se komu líbí. S pergolami od Bodiše budou Vaše letní večery mnohem příjemnější. Budou pro Vás i místem, kde bez obav posedíte i při dešti. Chcete-li mít ve své zahradě umístěný pouze přístřešek, romantickou zahradní stavbu, pak se podívejte na altány. Ty už měly v dávných dobách i zámecké zahrady. K nim můžete umístit i jezírko a chodit do něho načerpat novou energii či relaxovat.