Návrhy moderních domů

Návrhy moderních domů

Už vás nebaví Váš starý domov? Sousedi jsou hluční, pes od vedle nedá pokoj, a ještě ke všemu Vám chybí Váš osobní prostor?
My přicházíme s řešením!
moderní důmNechte si u nás navrhnout váš nový rodinný dům, který bude dost prostorný, a jistě si jej okamžitě zamilujete. Máme na výběr spoustu předkreslených návrhů na rodinné domy různého typu – od bungalovů až po veliké rezidence. V případě že by se vám nelíbil ani jeden model, můžeme společně vytvořit naprostý unikát – prototyp mezi domy. Návrhy moderních domů, které zpracováváme, jsou jednak praktické, a jednak jsou, jak již bylo řečeno, moderní. Nebráníme se ani čisté moderně, ani v posledních letech oblíbené retro-moderně. Společně s Vámi vytvoříme nákres úplně zbrusu nového domu, který bude jen pro Vás. Díky našim profesionálně vyškolených odborníků je naše práce vždy provedena kvalitně a efektivně. Naši experti s vámi projdou detail za detailem, snažíme se totiž vžít se do role zákazníka, abychom nejlépe porozuměli jeho potřebám. V jakékoli problematice se snažíme jít až do jádra samotné podstaty, díky tomu je naše práce odvedena přesně podle zákazníkových požadavků.

Vaznicové krovy

krovyKaždý dům potřebuje střechu, a každá střecha vyžaduje krov. Zde Vám nabízíme různé varianty vaznicových krovů, které jsou asi těmi nejtypičtějšími. Jedná se o krov, který je o dvou odvěsnách, veprostřed přepůlen. Vaznicové krovy jsou výhodné hlavně kvůli spádu dešťové vody. Díky zlomu, který je přesně v půli celého krovu je dešťová voda v mžiku v okapu, nebo ze střechy, takže tím pádem má i střešní krytina delší životnost.

Atypické krovy

Jak již z názvu vyplívá, jedná se o většinou složitější komplex krovů. Krov je vykreslen tak, aby přesně odpovídal rozložení nosných stěn. Atypické krovy jsou většinou vhodné používat pro rozsáhlejší komplexy.