Tepelná izolace

Rodinné domy

Hledáte někoho, kdo by Vám udělal výkres, a následně i výstavbu Vašeho nového rodinného domu?

Našli jste správně!

rodinné domyNaše společnost se zabývá veškerými činnostmi, co se stavbou nového rodinného domu souvisí. Od prvotní schůzky, až po kolaudování, to vše zařídíme my. Každý sní, že jednou bude mít svůj malebný dům a v něm šťastnou rodinku. My vám můžeme ovšem splnit pouze polovinu, a to právě tu s domem. Naši profesionálové se budou snažit o to, bychom plně porozuměli Vašim požadavkům, budou se snažit o to, dostat se do jádra celého problému, abychom Vám následně mohli maximálně vyhovět. Dále vše potřebné zařídíme už my, na Vás pouze bude, abyste měli už nějaký nápad, či představu, jak by nový dům měl vypadat. A pokud ani to ne, společně si projdeme katalog, a jistě Vás už něco napadne.

Tepelná izolace

Pro dlouhé zimní večery, abyste nemuseli zbytečně utrácet velké částky za topení, je tu izolace. Zateplení domu je velice ekonomicky i ekologicky výhodné, proto se vřele doporučuje všem rezidentům. Tepelná izolace je tedy velice dobrý způsob, jak ušetřit nemalé peníze... třeba na dovolenou.

Rodinné domy typu dřevostavba

tepelná izolacePro milovníky dřeva, kteří ocení tu náramnou vůni čerstvé dřeviny tu máme specialitku, a to rodinné domy typu dřevostavba. Jedná se o dům, který je kompletně ze dřeva, ať už se jedná o dřevotřísku, nebo o mohutné trámy. Máme pro Vás zbrusu novou nabídku z našeho katalogu, kde už jsou předkreslené modely těchto domů. A pokud se Vám nebude žádný líbit, můžete si sjednat schůzku a tam prodiskutovat veškeré detaily Vašeho nového bydlení.