Betonové tašky

Mysleli jste, že letos střechu zase jen opravíte, ale bohužel jste přišli na to, že už je čas pořídit novou střešní krytinu? Hledáte ideální řešení rodinný důmpro Váš dům. Chcete, aby krytina byla kvalitní, měla dlouhou životnost a zároveň nestála moc peněz? Pak budou jistě tou nejlepší volbou betonové tašky. Jsou velice kvalitního provedení a vybrat si je můžete hned od několika výrobců, např. Bramac, KM Beta či Betonpres. Tašky mají mnoho tvaru, od klasických větších vlnovek po úplně ploché. Ty jsou velice moderní a hodí se především do novostaveb. Záleží však na tom, co se Vám líbí a také do jaké zástavby mají tašky být dodány.

Pálené tašky

Pokud bydlíte v historické části obce či města, mnohdy si krytinu úplně sami zvolit nemůžete. V takovém případě bývají většinou podmínkou pálené tašky. Ty jsou velice kvalitní. Můžete mít tašky české výroby, jako je Tondach. Mezi nimi jsou klasické tašky, které se hodí pro starší a historické budovy, kostely, radnice,… Ale také tašky moderní, které jsou velice oblíbené mladými staviteli i architekty. Tyto tašky jsou sice dražší, ale určitě stojí za to. Pálená taška vždy byla tím, co dělalo střechu střechou. A je tomu tak i dnes.

roubenkaPlechové střešní krytiny

K těm levnějším řešením krytin také patří plechové střešní krytiny. Hodí se na většinu střech. Umístit je můžete na drobné zahradní stavby, kolny, stodoly. Všechny střešní krytiny včetně těch plechových můžete vybírat i v různých barevných odstínech. Nejčastější barvou je však pořád červená. Velké zastoupení má i černá barva s hnědou. K lehkým střechám patří i pokrytí pvc krytiny. Tu a všechny ostatní Vám rádi doporučí a střechu realizují Dřevostavby Bodiš. Neváhejte je tedy kontaktovat.