Suchá výstavba

Suchá výstavba

Description: Macintosh HD:Users:WebPlanet:Desktop:image02 (1).jpgJedná se o moderní technologie s minimálním výskytem mokrých procesů, využívaná převážně v interiérech budov. Zahrnuje montáž nenosných příček, podhledů, dělicích přepážek, předsazených stěn nebo plovoucích podlah. Základním materiálem jsou sádrokartonové, sádrovláknité a cementové desky. Výhody suché výstavby jsou například rychlost montáže, suchý proces realizace, a především i celková nízká hmotnost celé konstrukce. Tento typ výstavby se využívá hlavně v projektech, u kterých je potřeba aby byli hotovy za co nejkratší dobu, nebo aby neměli příliš velkou celkovou hmotnost. Ve výjimečných případech je potřeba suchá realizace, a to většinou z ekologických důvodů. Nicméně, pokud se o tuto problematiku zajímáte více, sjednejte si s námi schůzku a my Vám zodpovíme veškeré vaše otázky.

Výstavba domu

Naše společnost je zaměřena na celkovou výstavbu domu - od základu, až po poslední cihlu komínu. S radostí vám vyprojektujeme dům, a následně vám jej postavíme. Výstavbou domu se zabýváme již nějakou dobu, a proto umíme svojí práci provést kvalitně, efektivně, a zároveň i za přijatelně dlouhou dobu. Naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru, takže se nemůže stát, že by jste se u nás setkali s nezkušeným laikem, který maltu v životě neviděl.

Projekční kancelář

Description: Macintosh HD:Users:WebPlanet:Desktop:image00.jpgChcete si nechat vyprojektovat dům, který bude přesně podle Vašich představ?
Ozvěte se nám!
Společnost, která se zabývá i projektováním domů, společnost, která si stojí za svými závazky, společnost, která dbá na kvalitu, efektivitu, a co možná nejmenší časovou prodlevu – to je firma, na kterou se právě díváte. Projekční kancelář je vám kdykoli k dispozici, stačí si sjednat schůzku, kde se postupně projdeme veškeré detaily a společně dojdeme k bodu, na kterém budou obě strany spokojeny.