Projekt typových domů

Projekt typových domů

dumstavbaVáš starý dům nebo byt Vás už omrzel a chtěli byste se přestěhovat do nového? Trápí Vás ovšem, že nemáte o novém domě představu? Nevíte jak by měl vypadat?
My Vám poradíme!
Jsme společnost zabývající se projekční činností a výstavby rodinných domů. Pokud nemáte představu o Vašem nové domě, rádi si s Vámi sjednáme schůzku a probereme veškeré detaily. Zároveň máme již předkreslené seznamy typových domů, které můžete také vidět v našem katalogu. Výhodou těchto domů je, že se již někdy v minulosti postavil přesně ten samý, který nabízíme. Abychom to vyjádřili přesně, nejedná se o, jak my s oblibou říkáme, domový precedens, nýbrž o dům, který jsme minimálně jednou někdy stavěli. Takže už známe postupy, co a jak vyřešit v případě problému. Projekt typových domů je nenáročný v poměru s výstavbou zbrusu nového typu, respektive prototypu.

Katalogový dům

Jak již bylo uvedeno výše, jedná se dům, který je v podstatě postaven dle šablony. Něco, jako kdybyste si koupili v modelářství model například letadla a sestavili ho podle plánku – princip je pořád stejný: někdo vytvořil úplně první model, následně si důkladně zapsal veškeré detaily a postupy. Potom k němu přišel jiný člověk a chtěl ten model koupit. Vynálezce, který tento model vymyslel mu ho prodal i s plánkem a s přesným postupem, takže kupující už věděl jak na to a řídil se přesnými pokyny. Něco podobného je s katalogovým domem. Až na to že Vy si od nás nekoupíte pouze plánek, nýbrž celý hotový dům. Podle plánku se řídíme my, plus, ten plánek jsme sami vytvořili také my.

Projekční kancelář

Dveře do naší kanceláře jsou Vám vždy otevřeny! S radostí uvítáme každého, kdo má představu o svém novém bydlení. Rádi Vám pomůžeme s veškerými činnostmi, které souvisí s projektováním a výstavbou rodinného domu. Naše projekční kancelář se nebrání žádným nápadům a nezná hranice. Prodejte svůj nápad.

dum_drevozed