Stavební povolení

Stavební povolení

Chtěli byste započít stavět, ale nemáte stavební povolení?
Máme řešení!
Obstaráme Vám stavební povolení za rozumnou cenu. Bez stavebního povolení se v podstatě nemůžete hnout z místa. Je to asi ten nejdůležitější dokument z celého procesu výstavby nového domu. Tento dokument Vám můžeme obstarat po domluvě s naším příslušným personálem, který Vám vysvětlí důležité body a společně si pak projdeme detail po detailu, aby Vás nic nezaskočilo.

Projektová dokumentace

Jedná se o proces zdokumentování veškerých kroků, které se prováděly během výstavby domu. V případě, že se jedná o úplně zbrusu nový dům, respektive, pokud se jedná o úplně nový projekt, zdokumentuje se i nákres onoho projektu pro případ, že by se někdy v budoucnu stavěl stejný, nebo velmi obdobný dům. Projektová dokumentace slouží hlavně v souvislostiprojekts nahlížením do již hotových projektů, v případných soudních sporech může být také nápomocí. Tím nechceme říct, že by jsme se tahali po soudech denně, jen jsme rádi připraveni na veškeré situace, které mohou kdykoliv nastat. Z těchto důvodů si všechno dokumentujeme, abychom to později měli při ruce. Tento proces je prakticky rutinou každé, a to nejen stavební, společnosti.

Dřevostavby

stavbaluxusPro milovníky vůně dřeva můžeme postavit dům, který bude celý ze dřeva. Ať už se bude jednat o dřevotřísku, nebo o mohutné trámy, vyhovíme Vám ve Vašich požadavcích a pokusíme se splnit veškerá Vaše přání. Dřevostavby jsou v posledních létech velice populární, a v podstatě díky tomuto typu staveb se většina společností, které se pohybují ve stejném oboru, jako my, se drží ještě jakž takž nad hranicí neschopnosti dostát svých závazků. Dřevostaveb je po celé České republice celkem velké množství, stavebních firem také. Mnohé z těchto firem jsou silné a stabilní – jsou pro nás velice silným konkurentem. To nás ale žene k tomu, abychom my, Dřevostavby Bodiš, byli jednou z nejlepších.