Moderní dřevostavby

dřevostavbyDřevostavby mohou být dnes po architektonické stránce velmi působivé a zcela rovnocenné zděným domům. Použití dřeva pro stavbu moderních rodinných domů velmi dobře vyhovuje současným požadavkům na funkčnost a finanční dostupnost bydlení a udržitelnost výstavby z hlediska vyčerpatelnosti surovinových zdrojů. Pokud projevíte zájem o naše rodinné moderní dřevostavby na klíč za výhodné ceny, pak také jistě využijete možnost si osobně prohlédnout některý z našich vzorových nízkoenergetických domů. Rádi Vás provedeme i rodinným domem před dokončením a ukážeme stavbu v aktuálním stupni rozestavěnosti. Přijďte k nám do firmy Dřevostavby Bodiš, z kvalitního dřeva a pomocí nejmodernější technologie Vám postavíme útulný a krásný domov.

Moderní domy na klíč

Moderní domy realizované naší firmou Dřevostavby Bodiš, dokáží splnit všechny Vaše nároky na bydlení. Jsou pohodlné, nadčasové a funkční. Moderní domy na klíč přináší moderní technologie do Vašich příbytků. Budoucnost bydlení začíná u nás. Přijďte nás navštívit, vše s Vámi probereme. Dle Vašich přání a požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc a vypracujeme projekt na míru. Při individuálním řešení u nás nenarazíte na navyšování ceny za projekt ani za realizaci. Dokážeme zvolit optimální řešení v rámci Vašich finančních možností.

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

dřevostavbyToužíte po vlastním bydlení v ekologickém prostředí, bez formaldehydů, škůdců a plísní. Tak to jste u nás na správné adrese. Naše firma Dřevostavby Bodiš realizuje již více jak 10 let výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb a pasivní dřevostavby, které Vám ušetří až 90% nákladů spojených s vytápěním domu. Tyto rodinné domy realizujeme formou staveb na klíč k okamžitému nastěhování. Zvenku je pak dřevostavba kompletně dokončená včetně oken, vchodových dveří, střechy a zateplení s fasádou. Dřevostavby nejsou z hlediska výstavby nijak omezeny. Mohou být stavěny v létě i v zimě a průměrná doba realizace hrubé dřevostavby jsou pouhé 4 měsíce. Jedná se o prověřený a certifikovaný stavební systém, kde je budova stavěna suchou montážní metodou. Naše nízkoenergetické dřevostavby na klíč mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti, jsou lehké a samozřejmě i finančně dostupnější než klasické domy. Nabízí vysoké procento obytné plochy oproti klasické stavbě a to o více jak 10% a přesné rozměrové vlastnosti, které oceníte v interiéru i exteriéru. Naše montované dřevostavby na klíč jsou tou nejlepší volbou.