Rekonstrukce domů může být snadná

Čeká Vás rekonstrukce domu a Vy ji neustále odkládáte, protože se bojíte, jak vše bude probíhat? Nebo ještě nemáte jasnou představu, rodinný důmco všechno by se mělo změnit, opravit, vyměnit? Nevíte si rady, co je nezbytně nutné a co naopak by bylo dobré ponechat? Naše firma Vás přesvědčí o tom, že rekonstrukce domů nemusí být noční můrou. Naopak si ji můžete užívat a těšit se na příjemný výsledek, tedy dům, ve kterém se Vám bude lépe bydlet. Vše přizpůsobíme Vašim požadavkům. Obrátit se na naši firmu Dřevostavby Bodiš můžete už při samotném plánování. Chystáte se Vašemu domu udělat nový vzhled, kde bude potřeba výměna oken, dveří a hlavně nová fasáda? Dbáme i na životní prostředí a se stavební sutí si poradíme. Navíc u fasády můžete využít našich bohatých zkušeností z oblasti dřeva, kterým si můžete nechat třeba část domu obložit.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra patří k nejobávanější části rekonstrukcí. Myslíte si, že to bude trvat věčně a ten úklid, který Vás pak čeká – hrůza. Naše firma se vynasnaží provést rekonstrukce v co nejkratší době. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a plánujeme postup jednotlivých prací právě s ohledem na co nejmenší omezení běžného chodu domácnosti. Je totiž samozřejmé, že ne každý se může odstěhovat jinam a udělat kompletní rekonstrukci bytu. Pokud nás oslovíte, zpracujeme pro Vás po návštěvě architekta i projekt a zajistíme odborný dohled během prováděných prací. Budete chtít místnosti probourat a udělat nové sádrokartonové příčky? Budete překvapeni, jaký prostor pro Vás dokážeme vykouzlit i z malé místnosti.

plán bytuRekonstrukce koupelen

Pokud navštívíte naše webové stránky, můžete si prohlédnout i námi realizované rekonstrukce koupelen. Možná právě v nich objevíte inspiraci pro tu Vaši. Máte svoji představu? I tu hravě splníme, stačí nás kontaktovat. Samozřejmostí jsou i kompletní nové rozvody. Vaše koupelna tak dostane nový kabát a Vy se do ní budete každý den těšit. Rekonstrukce koupelny je dost častá záležitost u starších domů, ale hlavně v panelákových bytech. I v těch však koupelna nemusí být jen stísněným prostorem. Přemýšlejte o tom i Vy a splňte si sen o nové koupelně. Rádi Vám s rekonstrukcí pomůžeme.