Zahradní altány a krytá posezení

krytá posezeníZahradní altány jsou oblíbenou okrasnou dřevostavbou. Díky svému zdobnému charakteru můžou sloužit jako vkusná dekorace, ale zároveň je lze využít k praktickým účelům. V parcích jsou vyhledávaným místem pro odpočinek, v zahradách slouží ke klidnému relaxování nebo k posezení s přáteli či rodinou. Nabízíme zahradní altány a krytá posezení od bohatě zdobených s osmibokým půdorysem, přes romantické s věžičkou, až po čtyřboké uzpůsobené pro pěstování popínavých rostlin. Naše nabídka pamatuje i na zákazníky, kteří při výběru zahradního altánku upřednostňují spíše finanční hledisko a zahrnuje tak i krásné levné zahradní altány. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva. Tak nás navštivte a vyberte si ty pravé.

Zahradní pergoly a krytá posezení

Zahradní pergoly a krytá posezení bývají od jara do podzimu oblíbeným místem, pro trávení našeho volného času. Dnešní trend směřuje k stále větším nárokům na vybavení pergoly, a tak není výjimkou, když dnes narazíte na zahradní pergolu, která se svým příslušenstvím téměř vyrovná venkovním kuchyním. My firma Dřevostavby Bodiš Vám nabízíme zahradní pergoly a krytá posezení od malé dřevostavby pro pěstování popínavých rostlin až po velká krytá posezení, která pojmou i hodně početnou skupinu lidí nebo mohou posloužit jako kryté místo pro zaparkování automobilu. Provozujeme zakázkovou výrobu, a to přesně podle přání a představ zákazníka. Naši šikovní řemeslníci, jsou schopni přetavit ve skutečnost prakticky jakýkoli atypický návrh.

Zahradní altány

altánAltány jsou obvykle krásným místem umístěným v zahradě nebo v parku určeným zejména pro oddech, rekreaci a relaxaci lidí. Altány jsou prostě místem na zahradě, kde si rádi odpočineme od všedních problémů. Uvažujete o vybudování příjemného posezení na své zahradě? Pokud ano, můžeme Vám doporučit několik z našich zahradních altánů, které zvelebí Vaši zahradu a svým romantickým vzhledem ji doplní o kouzlo, které přiláká domácí i hosty k posezení v parném létě. Zahradní altán vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva a stěny mohou být bez výplně nebo uzavřeny zábradlím či ozdobnými trelážemi.