Rekonstrukce starého domu

Jste majiteli staršího domu, který by potřeboval nová okna, ale i střechu? Rekonstrukce starého domu obvykle začíná právě výměnou oken nový krova dveří, přičemž následuje výměna střešní krytiny a zateplení domu s novou fasádou. Starý dům tak rázem omládne. Dům by však vyžadoval částečnou rekonstrukci i uvnitř a Vy byste chtěli udělat nové koupelny? Nechcete si však zvát na každou práci jinou firmu, rádi byste oslovili pouze jednu, která se o vše postará? Odborníky na rekonstrukce domů je firma Dřevostavby Bodiš, která působí na trhu již řadu let a postará se o kompletní rekonstrukci Vašeho domu. Od návrhu až po její dokončení.

Střešní krytiny

Zatéká Vám na půdu, střešní krytina na mnoha místech chybí? Pak je potřeba udělat novou střechu. Výběr střešní krytiny je dnes rozmanitý a cenově rozdílný. K těm nejlevnějším krytinám patří betonové tašky, které dodává mnoho výrobců, jak českých, tak zahraničních. Mezi nejčastější patří Bramac, KM Beta  a Betonpres. Vyžadujete-li poctivou pálenou tašku od Tondachu nebo extra moderní design, připlatíte si víc. Existují samozřejmě i plechové nebo plastové střešní krytiny, ty se však nedoporučují pokládat na každý dům. Pokud s výběrem váháte nebo nevíte, co bude rekonstrukce střechy obnášet, obraťte se na Dřevostavby Bodiš, které provádí veškeré stavební práce týkající se domů a mají s pokládkou střešní krytiny bohaté zkušenosti. Rádi Vám poradí a posoudí, zda je krov a latě v pořádku nebo bude nutná i jejich částečná či úplná výměna. Samozřejmě Vám na své služby udělají i cenovou nabídku, abyste mohli zvážit případný cenový rozdíl u vybraných střešních krytin.

betonová střešní krytinaRekonstrukce podkroví

Mladí se rozhodli, že budou bydlet u Vás, ale chtějí si předělat podkroví? Budete potřebovat architekta, který Vám s přestavbou poradí a firmu, která ji realizuje? Dřevostavby Bodiš provádí i rekonstrukce podkroví, včetně všech rozvodů, příček i rekonstrukce střechy. Ta je obvykle nutná, neboť se dům musí o trochu přistavět nebo je potřeba dostat do podkrovního bytu světlo prostřednictvím střešních oken. Pokud rekonstrukce vyžaduje nový krov, nemusíte se ničeho obávat. I ten pro Vás vyrobí. S Bodišem bude rekonstrukce podkroví snadná, můžete si ho nechat zhotovit na klíč, jen na rekonstrukci dohlížet a těšit se na výsledek.