Dřevěný zahradní domek

Ozdobou i funkční stavbou většiny zahrad bývá dřevěný zahradní domek. Ten slouží k mnoha účelům. Jedním z nich může být částečně dřevostavbaotevřená stavba pro chvíle odpočinku, kde je v létě příjemný stín a můžete zde i poobědvat. Jiné využití najdou zcela uzavřené zahradní domky, které jsou určeny převážně na dřevo či na nářadí. Současným trendem u novostaveb bývá využívání krbu, proto je nezbytně nutné mít dostatečnou zásobu dřeva na zimu. To však vyžaduje také naštípat. Právě k tomu můžete využít i zahradní domek.

Zahradní domky na nářadí

Nejčastěji však lidé využívají zahradní domky na nářadí. Mohou si tam pohodlně uložit sekačku, pilu, motyku, rýč, lopatu i kolečko a jiné potřeby pro péči o zahradu. Mnoho lidí do nich ukládá i sezónní věci jako je zahradní nábytek, gril a různé zahradní hry. Samozřejmostí je částečný prostor, který můžete využít k drobným kutilským pracím. Například můžete v zahradním domku vyrobit krmítko pro ptáčky. Také byste takový zahradní domek potřebovali, ale nevíte, kdo by vám ho vyrobil? Obraťte se na naši firmu Dřevostavby Bodiš, kde Vám vyjdeme maximálně vstříc. Přijedeme až k Vám a Vy nám ukážete prostor, kde by domek měl stát, a řeknete nám Vaši představu. Poté Vám zpracujeme cenovou nabídku a domluvíme se na realizaci. Líbí se Vám zahradní altány, na jejichž stěnách se pnou růže? Už jste pro altán našli místo ve Vaší zahradě? Díky našim bohatým zkušenostem se zahradními i dřevěnými stavbami, Vám i altány rádi vyrobíme.

Dřevěný spojZahradní domky pro děti

U rodinných domů často můžeme pozorovat ještě jiné dřevěné domky. Jsou menší a většinou hezky barevně vyzdobené. Ano, jsou to zahradní domky pro děti, které v nich nacházejí své zahradní obydlí. Samozřejmě v nich mají uložené různé hračky a zahradní potřeby před nepříznivým počasím. Vybavit je lze i stolečkem, lavičkami nebo židlemi, aby si děti mohli s kamarády vychutnat odpolední čaj nebo sníst zmrzlinu. Vám na zahradě ještě dětský zahradní domek chybí? Chtěli byste ho pořídit své ratolesti jako dárek k narozeninám, svátku nebo dokonce k Vánocům. Obraťte se nás. Prohlédnete si naše realizace nebo nám sdělíte svoji představu a my vám útulný dětský domeček vyrobíme, přivezeme i ustavíme. Na nás se můžete ve všem spolehnout.