Dřevěné domy na klíč

Už Vás nebaví poslouchat pořád hádající se sousedy v bytě? Nebo Vám chybí zahrádka, kde můžete trávit volná odpoledne s rodinou či dřevostavba bungalovpřáteli? Chtěli byste své vlastní bydlení, kde budete mít dostatek soukromí? Naše firma Dřevostavby Bodiš vyrábí a montuje dřevěné domy na klíč. Tyto domy jsou velkou výhodou pro lidi, kteří si nemohou dovolit stavět dům několik let, potřebují se mít kam nastěhovat v co nejkratší době. I dřevěné rodinné domy však vyžadují projekt a stavební povolení. Po jeho vyřízení však může samotná realizace trvat pouhé 3 měsíce. Samozřejmě s ohledem na velikost domu. To je přece úžasné.

Rodinné domy dřevostavby

Zaujaly Vás rodinné domy dřevostavby a měli byste zájem realizovat dřevostavbu na Vašem pozemku? Kontaktujte nás a my Vás provedeme naším vzorovým domem nebo přímo na probíhající stavbě, kde si budete moci prohlédnout způsob provedení. Ukážeme Vám i výčet našich realizací, mezi kterými si můžete vybrat konkrétní typ domu nebo se jimi nechat inspirovat. Pokud si vyberete již námi zhotovenou dřevostavbu, je samozřejmě možné provést v interiéru drobné změny. Pokud máte svoji představu o tom, jak by Váš dům měl vypadat, není problém vytvořit nový projekt. Montovaná dřevostavba má oproti zděným domů další výhodu. A ta je zcela zásadní, neboť ovlivní trvale Vaše výdaje za bydlení. Dřevostavby jsou totiž nízkoenergetické a díky suché výstavbě Vám v domě nehrozí žádné plísně.

rodinný dům dřevostavbaDřevostavba bungalov

K velice oblíbenému typu domů patří dřevostavba bungalov. Tu je možné zhotovit i s přípravou na pozdější přístavbu patra. Pro mladé páry je však prostor dostačující a cena za zhotovení této dřevostavby je příznivá. Co tedy k realizaci dřevostavby potřebujete? Rozhodně nás kontaktovat, spolu s Vámi vyřešíme vše potřebné, co je nutné zajistit před samotným zahájením stavebních prací. Vyberete si dle svého vkusu okna, střechu i barvu a typ fasády. My se postaráme o bezproblémový průběh stavby a předání v termínu. Dřevostavby jsou stavěny z kvalitního materiálu s očekávanou životností cca 300 let. Nemusíte se tedy ničeho obávat. Váš dům bude postaven rychle, kvalitně, v moderním designu za velice příznivou cenu. Neváhejte proto, kontaktovat nás ještě dnes. Čím dříve začneme realizaci řešit, tím Vy budete spíše bydlet.