Snadná rekonstrukce jádra

Pokud jste nekoupili úplně nový byt či byt po kompletní rekonstrukci, je více než jasné, že alespoň jednou za život Vás rekonstrukce jádra plánek interiéruv bytě čeká. Nemusí to být však nic strašného. Existují dnes totiž firmy, které se postarají o bezproblémovou a hlavně kompletní rekonstrukci, která Vás omezí jen minimálně. Takovou firmu byste potřebovali? Pak neváhejte kontaktovat Dřevostavby Bodiš. Tato firma se zabývá kompletní stavební činností, do které samozřejmě patří i rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce bytů nejsou všude stejné. Vždy záleží na přání a prioritách majitelů. Byt lze předělat jen částečně, po etapách nebo celý najednou. Děsíte se toho nepořádku? Nemusíte, Dřevostavby Bodiš se postarají i o likvidaci odpadu.

Rekonstrukce jader

Vůbec se Vám nelíbí, jak se dříve vnitřek bytů situoval? Děti už s Vámi nebydlí a Vy byste si chtěli zvětšit kuchyni i koupelnu na úkor dětského pokoje? Je to vůbec možné? I v tomto ohledu se na firmu Bodiš můžete obrátit. Udělají maximum pro Vaši spokojenost. Samozřejmě s ohledem na stavební možnosti. Pokud se nejedná o nosné zdi, je možné udělat v bytě nejrůznější úpravy v podobě zbourání příčky, její posunutí nebo předěl jiné místnosti sádrokartonem. Váš byt pak bude k nepoznání. Rekonstrukce jader se většina majitelů bytů obává, ale je to zbytečné. Pokud svůj byt svěříte do rukou Dřevostavby Bodiš, na všem se s nimi předem domluvíte a výsledek, stejně jako průběh prací Vás ohromí. S jejich službami budete spokojeni.

bungalovRekonstrukce panelákové koupelny

Rekonstrukce panelákové koupelny bývá obvykle první v pořadí. Vždyť ať si to chceme připustit nebo ne, v koupelně trávíme každý den mnoho času a je to zázemí, kde bychom se měli cítit dobře. Nelíbí se Vám staré obklady, z kohoutku často kape voda a na zdi Vám straší infrazářič, který nepoužíváte? Přáli byste si moderní koupelnu, kde budete moci relaxovat ve vaně po náročné práci?  A také chcete mít koupelnu, kterou se budete moci pochlubit návštěvě? Pak je nezbytná rekonstrukce koupelen. Ostrava je místem, kde firma Bodiš realizovala mnohé rekonstrukce. Můžete se na ně tedy obrátit ze všech koutů republiky.