Dřevostavby a roubenky Mariánské Lázně

Pořád se Vám hlavou honí myšlenka stavby domu? Vždy jste si přáli dům postavit, ale buď nebyl čas, nebo peníze? Chcete přenechat byt bungalovmladým a postavit si nějaký menší domek, kde si budete užívat důchod na zahrádce? Jak mladí, tak i starší lidé volí dřevostavby. Mariánské Lázně leží kousek od sídla firmy Dřevostavby Bodiš. Ta se zabývá kompletní výstavbou dřevostaveb a roubenek. Potřebujete kompletní informace a seznámit s průběhem stavby? Obraťte se na ně, rádi Vám vše do detailu vysvětlí, provedou Vás svým vzorovým domem i Vám ukáží právě probíhající stavbu. Můžete si u nich prolistovat řadu realizovaných projektů, z nichž se můžete inspirovat nebo rovnou vybrat, jak by měl Váš dům snů vypadat. Pokud potřebujete stavbu realizovat rychle a kompletně, abyste se mohli po dokončení ihned nastěhovat, pak je nejlepší realizovat stavbu dřevostavby na klíč. Ta Vám ušetří čas i starosti, můžete se jen těšit, jak stavba roste před očima.

Malé dřevostavby

K využití na stáří, nebo jen do začátku, jsou ideální malé dřevostavby, které se mohou připravit tak, aby se daly kdykoliv rozšířit či vystavět o patro výš. Mnoho lidí se dnes stěhuje na venkov nebo tam, kde vlastní chatu. Pozemky v chatové výstavbě však většinou neumožňují stavbu velkého rodinného domu, jejich výstavba je omezena metry čtverečními. I pro takové případy je vhodná realizace dřevostaveb. S malým domkem budete překvapeni z nákladů. Ty totiž budou minimální. Všechny dřevostavby jsou označovány za nízkoenergetické domy, což Vám šetří peníze. Malý domek vytopíte rychle a díky kvalitní izolaci se v něm i teplo dlouho udrží.

dřevostavbaRoubené stavby

Již dávno obdivujete roubené stavby? A víte o tom, že i když máte zděný dům, může vypadat jako roubenka? Slouží k tomu totiž roubené obklady, které firma Bodiš také provádí. Zavítejte na jejich webové stránky, kde si je v galerii můžete prohlédnout. Bližší informace i cenovou nabídku Vám samozřejmě poskytne proškolený personál této firmy. Určitě Vám zajistí i prohlídku nějaké roubenky. Mariánské Lázně jsou místem, odkud pocházíte a kde byste stavbu také chtěli realizovat? Žádný problém. Firma Bodiš realizuje zakázky po celé republice. Na všem se s nimi domluvíte. Je to firma, která si zakládá na spokojenosti svých zákazníků. V roce 2015 získali dokonce ocenění spolehlivá firma od živéfirmy.cz. I to je pro Vás důvod kontaktovat právě je.