Dřevostavby a roubenky Plzeň

V poslední době se ve stavebnictví těší velké oblibě i roubenky. Plzeň nabízí mnoho míst, kde by se právě tyto stavby vyjímaly. Jste majiteli roubený obkladkrásného pozemku na dosah přírody, či lesa a líbí se Vám roubené domy? Pokud jste rozhodnuti pro stavbu, pak není, co řešit. Obraťte se na firmu Dřevostavby Bodiš, která je profíkem ve svém oboru. Dřevostavbami se zabývají přes 10 let, mají proto bohaté zkušenosti s nejrůznějšími typy staveb, ale i lokalitami. Potřebujete cenovou nabídku a seznámit se vším, co stavba roubenky obnáší? To je pro tuto firmu samozřejmostí. Můžete se podívat do jejich vzorového domu nebo Vás dokonce vezmou na probíhající stavbu, kde uvidíte veškerý postup prací a sami budete moci zhodnotit, co byste u svého domu chtěli mít, nebo co se Vám úplně nelíbí. Ukáží Vám řadu svých realizací, kterými se budete moci inspirovat.

Moderní dřevostavby na klíč

Roubenky jsou krásné, ale Vy byste přece jen raději měli moderní dům? Proč tedy nevyužít možnosti dřevostavby. Plzeň je velkým městem, kde vyřízení veškerých stavebních povolení vyžaduje trpělivost a především dost času. Chcete bydlet co nejrychleji? Vyřízení povolení trvá a představa stavby zděného domu, u kterého se doporučuje nechat aspoň rok vymrznout, je pro vás nemyslitelná? U dřevostaveb tomu tak ale není. Jakmile budete mít povolení, stavba se může začít realizovat. Dle velikosti objektu může být stavba dokončena už za 3 měsíce. Vše záleží ale na předem sjednaných pracích. Moderní dřevostavby na klíč také realizují Dřevostavby Bodiš, neváhejte je kontaktovat.

roubenkaDřevostavba bungalovu

Pro příznivou cenu i pro dostačující velikost bývá mladými lidmi často volena dřevostavba bungalovu. Veškeré dřevostavby na první pohled od zděného domu nepoznáte. Navíc díky moderním technologiím je u nich zaručena životnost až 300 let. Vzhled domu může mít klasickou fasádu nebo může být obložen dřevem i moderními materiály, jako je kámen či obkladové desky. Výhodou dřevostaveb je právě jejich suchá výstavba, díky níž můžete bydlet tak rychle. Suchá stavba je zárukou toho, že se Vám nikde nebudou tvořit plísně a bude se Vám hezky bydlet. A to je také cílem veškeré práce Dřevostaveb Bodiš. Na ty se můžete spolehnout.