Dřevostavby a roubenky Tachov

Zjišťujete, jaké jsou současné trendy při stavbě nových domů? Víte o tom, že jsou velice populární dřevostavby? Tachov patří k lokalitám,moderní dřevostavba které se také rozrůstají. Využijte možnosti a postavte si své vlastní bydlení. Rozhodnete-li se pro dřevostavbu, budete bydlet mnohem rychleji než u zděného domu. To je možné díky suché technologii zdiva. Ani základová deska nemusí obnášet náročné výkopy, vylévání základů a teprve potom desky. Novinkou v této oblasti jsou plovoucí základové desky. Firma Dřevostavby Bodiš provádí dřevostavby na klíč. Tímto odvětvím se zabývají již 10 let, mají bohaté zkušenosti, nespočet realizací za rok a mnoho spokojených zákazníků. Díky tomu získali také ocenění Spolehlivá firma 2015 od živéfirmy.cz. Kromě toho využívají nejmodernějších a nejšetrnějších způsobů stavby s ohledem na spokojené bydlení.

Roubenky Tachov

Zcela specifickými stavbami jsou roubenky. Tachov obklopují lesy a příroda. I zde můžeme na nějaké roubené stavby narazit. Jedná se totiž o velice romantické stavby, které vychází pouze z přírodních materiálů, tedy dřeva. Tato atraktivní stavba nachází mnohdy uplatnění, coby penzion, neboť přináší novinku v ubytování. No řekněte sami, už jste někdy byli ubytovaní v roubence? Že si ani neumíte představit, jak to uvnitř vypadá? Krásně. Vůně dřeva Vás provází na každém kroku a právě díky masivní dřevěné konstrukci se zde člověk cítí i bezpečně. Kromě bezpečí naleznete v roubenkách příjemné teplo. Takové jiné teplo, než na které jste zvyklí z bytů. Je to opravdu příjemné. Každý by si měl pobyt v roubence vyzkoušet.

roubenkaRoubené domy

Líbí se Vám roubené domy a uvažujete, že byste si také jeden takový chtěli postavit? Je jedno, jestli malý nebo velký. Roubenku můžete mít třeba místo chaty nebo si ho můžete nechat postavit na stáří. Podoby může mít roubenka také různé. Staví se jak z kulatiny, tak z hranolů. I roubenka se dá zateplit a prakticky využít klasických stavebních materiálů, jako střešní krytiny, okna, dveře. Pokud se Vám roubenky líbí, ale svůj dům už máte, můžete využít roubených obkladů, kdy se Váš dům změní k nepoznání. Roubené obklady také provádí Dřevostavby Bodiš. V každém případě je proto dobré zavítat na jejich webové stránky a kontaktovat je. Oni už Vám poradí, jaké jsou možnosti a provedou Vás svým vzorovým domem.