Dřevostavby a roubenky Domažlice

Už dlouho toužíte po bydlení ve vlastním domě? Nepotřebujete žádný obrovský dům, jen chcete, abyste v něm mohli bydlet co nejdříve?dřevostavba Finanční stránka je pro Vás však také důležitá, nechcete se příliš zadlužit? Máme pro Vás řešení. Firma Dřevostavby Bodiš staví levné rodinné domy na klíč. Ano, jedná se o dřevostavby. Domažlice jsou krásné město, které jen vzkvétá. Jak tomu u větších měst bývá, na jejím okraji vznikají novostavby. I Vy odtud pocházíte nebo zde máte pozemek, na kterém byste chtěli postavit? Kontaktujte Dřevostavby Bodiš a zjistěte si více informací o dřevostavbách i o možnostech realizace svého vlastního bydlení.

Pasivní dřevostavby

Když stavba domu, tak rozhodně nízkoenergetického? Pasivní dřevostavby tento požadavek hravě splní. Díky jejich suché stavbě ušetříte za energii, hlavně pak za topení. Teplo z domu neuniká a je snadné ho vytopit. Dřevo má skvělé izolační vlastnosti, což k pasivitě také přispívá. Peníze investované do dřevostavby se Vám tak mnohonásobně vrátí. Líbí se Vám jednoduché stavby? U Bodiše si určitě vyberete z množství již realizovaných projektů. Ty je pak možné částečně pozměnit nebo zcela ponechat a může se začít řešit povolení. Po něm už přichází samotná etapa výstavby. Pokud máte vlastní představu o domu, zajistí Vám projekt a dohodnou se s Vámi na všem potřebném. Stavba domu na klíč přináší řadu výhod, hlavně Vám odpadnou starosti s kontrolou stavby. Je však možné se domluvit na jakékoliv etapě výstavby.

dřevěný profilRoubené domy

Zcela unikátní stavbou jsou roubenky. Domažlice a celý chodský kraj patří k malebným místům, kde je okouzlující nejen příroda, ale také mnohé stavby. Vždyť i ta nejkrásnější literární díla pocházejí právě odtud. Kraj pohádek a povídek Boženy Němcové, Baarova vyprávění i působení K.J.Erbena. Kam jinam, než do čisté přírody, se hodí roubené domy. Ty na Domažlicku rozhodně nachází své místo. Několik jich zde už můžeme vidět. Přemýšlíte, že byste měli také rádi svoji roubenku? Zajeďte do firmy Dřevostavby Bodiš a nechte si udělat nabídku. Pracovníci firmy Vás seznámí s veškerými možnostmi stavby a doporučí Vám konkrétní model dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je ukázka jejich realizací, i ukázka vzorových domů. Když roubenka, tak jedině od Bodiše.