Krovy pro Váš dům

Stavba domu se neobejde bez střechy. A u většiny typu domů musí mít střecha krov. Ten se samozřejmě odvíjí od samotné stavby. Krov je krov u RDnosnou konstrukcí a vyrábí se i s ohledem na budoucí střešní krytinu. Krovy mohou být různě členité, i s ohledem na podkrovní bydlení. Vyrobit krov je vždy mistrovské dílo, vše musí být totiž perfektně spočítáno, aby do sebe jednotlivé krokve pasovaly. Nejčastěji se setkáváme s dřevěným krovem, který má tisíciletou tradici. Je však důležité, vybrat si odborníky, kteří Vám krov vyrobí precizně. Těmi je bezpochyby firma Dřevostavby Bodiš, která sídlí v Plzeňském kraji, avšak působí po celé České republice.  Sídlo firmy se nachází nedaleko Stříbra, v obci Kostelec. Potřebujete-li s krovem poradit, nebo ho vyrobit, určitě se na ně obraťte.

Vazby krovů a střešní konstrukce

Bez krovu se Váš dům neobejde? Dřevostavby Bodiš vyrábí krovy z kvalitního, pečlivě vybíraného řeziva nebo z KVH hranolů. Vždy v souvislosti s typem střechy. Ty jsou nejčastěji sedlové, valbové, polovalbové, pultové, hambalkové i atypické. Díky moderní technologii CNC Vám nabízí přesně opracované krovy, které mají vysokou přesnost, důležitou pro spoje. Samozřejmostí je nátěr řeziva proti dřevokazným škůdcům a houbám. K projektu krovu Vám provedou přesnou 3D vizualizaci, kde podrobně uvidíte jednotlivé vazby krovů a střešní konstrukce. Mnohdy se jedná o opravdu složitou konstrukci, se kterou si poradí jen skuteční profíci. O krov by se nikdy neměli pokoušet laici, neboť střechu nad hlavou je třeba mít provedenou kvalitně.

krovRekonstrukce střech

Starší domy vyžadují mnohdy i rekonstrukce střech. Ty se většinou týkají výměny střešní krytiny, latí, ale někdy se také neobjedou bez nového krovu. Chystáte se na rekonstrukci střechy a potřebujete poradit, co je nutné provést? Dřevostavby Bodiš Vám nejen poradí, ale také Vám rekonstrukci střechy provedou.  Kromě tesařství, totiž nabízí i pokrývačské práce. Je jedno zda si vyberete betonové střešní tašky nebo tradiční pálené. Položí Vám i plechovou nebo PVC krytinu. S realizací střech mají bohaté zkušenosti nejen u novostaveb. Můžete si u nich zajistit i pokrytí pergol, přístřešků nebo garáží. Nedílnou součástí jsou i klempířské práce.