Stavba domu na klíč

Rozhodli jste se investovat do vlastního bydlení v podobě nového domu? Nemáte však čas ani potřebné znalosti pro stavbu svépomocí, amoderní dřevostavba tak je u Vás prioritou stavba domu na klíč? Už jste se rozhodli, jaký typ stavby domu budete chtít? Firma Dřevostavby Bodiš se zabývá stavbami dřevěných domů, které Vám provedou také na klíč. Jedná se o moderní způsob stavby, která má díky moderním technologiím životnost až 300 let. Dřevostavby jsou nízkoenergetické, což je jednou z jejich výhod. Investované peníze se Vám tak několikanásobně vrátí v úspoře za energie. Suchá stavba domu zajišťuje snadné vytápění, bez úniku tepla a také brání vzniku plísní. Moderní rodinné domy jsou právě typu dřevostavby. Přesvědčte se o tom také Vy a navštivte tuto firmu, kde se Vám budou maximálně věnovat a vše Vám podrobně vysvětlí.

Dřevostavby katalog

Pokud se pro stavbu dřevostavby rozhodnete, uděláte dobře, když se obrátíte právě na zmíněnou firmu Dřevostavby Bodiš. Ta má nejen bohaté zkušenosti, ale také disponuje celou řadou hotových projektů, z nichž Vás provedou vzorovým domem a vezmou Vás i na probíhající stavbu, kde Vás se vším důkladně seznámí. Zděné domy mnohdy ani nepoznáte od dřevostavby. Katalog realizací Vám bude k dispozici při výběru typu domu i velikosti. Můžete v něm narazit přímo na dům, který byste chtěli, nebo je možné udělat u projektů drobné úpravy. Pokud si žádný z hotových typů nevyberete, nevadí. Zajistí pro Vás projekt přímo dle Vašich požadavků. Díky realizaci na klíč se nebudete muset o nic starat. Jakmile budete mít vyřízené stavební povolení, firma zahájí stavbu, která potrvá jen zlomek času, co zděné domy.

dřevostavba bungalovZateplování fasády

I u dřevostaveb je v počátku potřeba zhotovit základová deska. Ta může mít hned několik podob. Buď ze ztraceného bednění, šalováním, nebo lze využít nejmodernější technologii plovoucí základové desky, kdy není potřeba kopat hluboké základové pasy. Po zatvrdnutí desky, přichází na řadu konstrukce dřevostavby, výplně, krov a střešní krytina. U dřevostaveb se také provádí zateplování fasády polystyrenem nebo vatou. Síla zateplení záleží na Vás, stejně jako barva fasády, typ oken a dveří. To vše si samozřejmě volíte sami před započetím stavby. Samotná stavba domu trvá dle velikosti objektu, ale menší domy bývají hotové už za 3 měsíce od začátku prací. To je neuvěřitelné, že? Informujte se o dřevostavbách a nechte si ji také postavit.