Moderní dřevostavby na klíč

Rozhodujete se mezi zděným domem a dřevostavbou? Chcete bydlet levně, kvalitně a rychle? Pak volte moderní dřevostavby na klíč. Ty moderní dřevostavbajsou zárukou spokojenosti všech našich klientů. Naše Firma Dřevostavby Bodiš se zabývá kompletním zajištěním dřevostaveb, od projektu až po realizaci i plot. Stavíme levné rodinné domy, které jsou ideální pro mladé, rodiny s dětmi i starší páry. Navštivte nás a my Vás seznámíme s průběhem stavby, použitými materiály, délkou trvání výstavby,… Kromě toho Vás provedeme našim vzorovým domem, kde si získáte představu o velikosti domu a jeho možnostech. Pokud budete chtít, můžeme Vás vzít i na právě probíhající stavbu, kde uvidíme přesný postup prací.

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

Samozřejmostí je u nás výběr typu domu z katalogu. Daný projekt se dá částečně pozměnit, můžete tak zvětšit obývací prostor, koupelnu, ale i typ střešní krytiny a fasádu. Pokud by Vaše představy znamenaly větší zásahy do nosných konstrukcí, necháme pro Vás zpracovat projekt zcela nový, v němž bude vše dle Vašich představ. Od toho jsme tady, abychom Vám pomáhali realizovat Vaše sny. Stavíme nízkoenergetické dřevostavby na klíč, které svým majitelům budou sloužit stovky let a navíc díky kvalitnímu provedení ještě ušetří na vzniklých nákladech za energie. Úsporný dům je dnes základ bydlení. A to jsou dřevostavby. Rodinné domy tohoto typu jsou ideálním řešením pro všechny lokality.

rodinný důmModerní domy na klíč

Moderní domy na klíč Vám zajistí bezproblémovou stavbu, kdy Vy nezařizujete nic, o vše se postaráme my. Vy si mezitím můžete vybírat osvětlení, nábytek a dekorace, kterými si byt vyzdobíte. Dřevostavby mohou být různě velké, od malých bungalovů po patrové dvougenerační rodinné domy, ale i třeba penziony. Chcete-li zdůraznit moderní stavbu, jistě zvolíte netradiční design provedení i fasády. Ta může být barevně omítnutá nebo doplněná o kamenné či dřevěné prvky. Celkový dojem dělají také okna, u nichž můžete zvolit nejen barvu rámu, ale také jejich tvar a velikost. S výběrem Vám rádi poradíme a doporučíme nejvhodnější typy. Neodkládejte dále plánování stavby domu, kontaktujte nás ještě dnes. Vaše bydlení vyžaduje odborné zkušenosti a profesionální přístup, který Vám zaručíme jedině my.