Dřevěné pergoly a přístřešky

Co bývá součástí moderních i klasických zahrad? Nejčastěji se jedná o dřevěné pergoly a přístřešky, které lze využít k mnoha účelům.pergola Rádi si odpočinete v křesílku po náročném dni v práci? Nebo je pro Vás relaxace s knihou v ruce? Obojí si navíc můžete vychutnat venku pod pergolou. O víkendu není nic lepšího, než pozvat své přátele, roztopit gril a popovídat u sklenky dobrého vína. Oslavy narozenin pod pergolou? Ty nemají chybu. Dřevěná pergola může být vybavena osvětlením na večerní posezení i dokonce malou kuchyňkou. Samozřejmě v ní nesmí chybět příjemný zahradní nábytek, který dodá veškerým Vašim činnostem a oslavám to pravé kouzlo. Celý týden jste zavřeni v práci a o víkendu, když můžete být venku, tak prší? Zastřešená pergola slouží i za deště. Můžete z ní pozorovat kapky deště, luštit křížovky nebo třeba chystat oběd. Záleží, co zrovna potřebujete dělat nebo s čím si chcete zpestřit chvíli.

 

Střecha na pergolu

Co je nejvhodnější pro zastřešení pergol? Materiály, kterými lze střechu na pergolu vytvořit, je mnoho. Vždy záleží na konkrétní představě zákazníků. Požadujete, aby bylo v pergole dostatečné světlo? Pak si můžete vybrat variantu z čirého  plastu, který bývá na pergolách často vidět. Pokud upřednostňujete klasické střešní krytiny, jako jsou tašky, i ty je možné na střechu položit, ale je třeba s tím počítat již při samotné výrobě pergoly. Nevíte, kde byste si pergolu nechali vyrobit? Dřevostavby Bodiš Vám pergolu nejen vyrobí, ale poradí Vám s jejím výběrem a hlavně Vám připraví bezkonkurenční cenovou nabídku. S výrobou pergol mají bohaté zkušenosti a jejich služby jsou zárukou kvality a spokojenosti, proto se neváhejte na ně obrátit.

přístřešek u domuPergoly přístřešky

Mladí, staří i děti si oblíbili pergoly. Přístřešky míváme nejčastěji spojené se stáním na auta. Ty mohou být různých rozměrů i tvarů. Stejně jako pergoly, mohou mít přístřešky částečně stěny zaplněné, aby chránily automobil, dříví či jiné věci před nepřízní počasí. Za přístřešky bývají označovány i dřevníky, které slouží pro uchování již naštípaného dřeva do krbu. Svůj přístřešek si můžete nechat vyrobit a postavit od firmy Dřevostavby Bodiš, která se zabývá kompletní výstavbou dřevostaveb, včetně pergol. Přístřeškem nebo pergolou si můžete zakrýt i terasu přímo u domu, kam Vám v létě praží příliš slunce. Posezení budete mít hned po ruce a budete si moci užívat snídani při východu slunce nebo večeře při jeho západu. Pergoly stojí za pořízení.