Zahradní dřevěné domky a altány

Nemáte, kam byste si na své zahradě ukládali drobné zahradní nářadí, sekačku a třeba zahradní nábytek na zimu? K tomu většinou slouží přístřešek na autozahradní domky a altány. Jejich stavba nevyžaduje stavební povolení a jejich velikost či tvar je čistě na Vašem výběru. Hodila by se Vám nejen bouda na nářadí, ale i na dřevo? Váš čtyřkolový miláček nemá garáž a Vás nebaví v zimním období z něj neustále smétat sníh? Pořiďte si kryté stání na auto, které můžete využít i na letní posezení s přáteli nebo nějaké drobné sportovní utkání, třeba ve stolním tenisu. Možností staveb na zahradě i jejich využití je mnoho. Firma Dřevostavby Bodiš vyrábí levné zahradní domky, obraťte se proto na ně. Určitě Vás jejich nabídka zaujme.

Dřevěné altány

Chcete využít volný prostor na zahradě ke stavbě pro odpočinek a relaxaci? Nejen pergoly vévodí zahradám. Dřevěné altány jsou jednoduchou, ale zajímavou stavbou ze dřeva, která Vaši zahradu oživí. Podob může mít mnoho. Nejčastěji se volí čtvercový nebo šestiboký půdorys, který je velice zajímavý. Stěny mohou být vyplněny šikmými či vodorovnými dřevěnými mřížemi, některé mohou být vyplněny zcela nebo jen z části. Kombinace je na Vás, záleží, zda chcete mít dřevěný altán více zdobný nebo jednoduchý, leč moderní. Jak to se střešní krytinou na altány? Tvar střechy bývá stanový nebo valbový a používá se asfaltový šindel nebo běžná střešní krytina. Altánky byly romantickými stavbami v zahradách už v dávných dobách. S oblibou jich využívali urození, kteří si v nich vychutnávali odpolední kávu, poslech hudby či jen odpočívali v přírodě. I Vám může sloužit k těmto účelům.

zahradní stavba u domuZahradní stany a altány

Na různé slavnosti a oslavy lidé často využívají zahradní stany a altány. Stany jsou jen jednorázovou stavbou, která nemůže zdobit Vaši zahradu stále, ale altán ano. Jeho pořízením získáte krásnou ozdobu zahrady, ale především místo, kde můžete posedět s rodinou i přáteli. Jistě si ho oblíbí i děti, které ho budou mít za svůj domeček. Kolem dokola ho můžete vyzdobit květinami, které se budou po jeho stěnách pnout, nebo necháte vyniknout masivní dřevo, které působí na zahradě přirozeným dojmem. Nevíte jaký typ pro svůj pozemek zvolit, rádi byste viděli některé realizace? Sjednejte si schůzku u Bodiše, který Vám s výběrem altánu poradí, poté Vám ho vyrobí i umístí. Jejich služby jsou zárukou spokojenosti, proto je neváhejte kontaktovat.