Dřevostavby a roubenky Strakonice

Je mnoho míst, kde můžeme vidět dřevostavby. Strakonice se nachází v Jihočeském kraji, který patří k malebným územím v České dřevostavbarepublice. Je krajem, kam zavítá mnoho turistů. Navštívit zde totiž mohou nejen přírodní skvosty, ale také řadu památek. A ubytovat se mohou právě v některé dřevostavbě. Myslíte si, že dřevostavbu na první pohled poznáte? Pak se mýlíte. Díky moderním technologiím jsou dnešní dřevostavby k nerozeznání od zděného domu. Mohou mít totiž omítnutou barevnou fasádu, nebo její vzhled může být ozvláštněn kamenným či dřevěným obkladem. Díky rychlé výstavbě a nízkým nákladům za energie, jsou nízkoenergetické dřevostavby stále častěji vyhledávanou možností staveb. Jejich velikosti se meze nekladou, proto z nich můžeme postavit třeba i penzion.

Roubené domy

V posledních letech se více rozmohly i roubenky. Strakonice se nachází na soutoku dvou romantických toků, Otavy a Volyňky. Proč by právě zde nemohly být postaveny roubené domy, které jejich krásu jen podtrhnou. Roubenky jsou samy o sobě romantickou stavbou, která se hodí především do přírody. Máte pozemek, na kterém byste rádi postavili roubenku? Pak se jistě obraťte na profesionály, kterými jsou Dřevostavby Bodiš. Ti se zabývají jak jejich výrobou, tak i samotnou stavbou, kterou Vám dodají na klíč. Vy se nebudete muset o nic starat. Podoba roubenky může mít různorodý interiér, který si budete moci vybrat v katalogu již hotových realizací firmy. Určitě je kontaktujte, neboť Vás nejprve provedou svým vzorovým domem a je možné zavítat i na právě probíhající stavbu, kde uvidíte přesný postup.

moderní dřevostavbaDřevěné domy

Ať už si vyberete pro své bydlení roubenku nebo dřevostavbu, se službami, kterých se Vám dostane u Bodiše, budete maximálně spokojeni. Na trhu působí již 10 let, za tu dobu mají bohaté zkušenosti se stavbami v nejrůznějších koutech ČR. Buď si vyberete typ domu z katalogu, nebo Vám zajistí projekt dle Vašich představ. Možnost dřevostaveb volí lidé kvůli jejich pasivitě i rychlé výstavbě. Dle velikosti domu může být postaven za pouhé 3 měsíce, během nichž už si můžete vybírat nábytek i spotřebiče. Dřevěné domy jsou naší budoucností, neboť jejich životnost je až 300 let. Získejte o nich více informací, nebo si nechte svoji dřevostavbu také postavit. Bodiš je tu pro Vás.