Dřevostavby a roubenky Písek

Už dlouho okukujete dřevostavby? Písek je místem, kde chcete zakotvit, postavit dům a založit rodinu? Nebo právě pro svoji rodinu hledátedřevostavba lepší způsob bydlení, než jaký je v bytě? Dřevostavby patří k modernímu způsobu stavby i bydlení. Jedná se o nízkoenergetické a pasivní domy, které Vám zaručí minimální výdaje za energii při běžném chodu domácnosti. To je dnes důležitým kritériem při výběru bydlení. Nikdo totiž nechce platit nesmyslně vysoké zálohy za topení a elektřinu. Především soukromí poskytují rodinné domy. Dřevostavby jsou zajímavým řešením pro všechny, kteří potřebují bydlet co nejdříve. Jedná se totiž o suchou stavbu, která nevyžaduje promrznutí a delší odstupy od navazujících stavebních prací. Díky tomu se Vám v domě nevyskytnou ani žádné plísně. Dle velikosti domu a rozsahu jeho vybavení lze mít dům postavený již za 3 měsíce.

Dřevěné domy na klíč

Líbila by se Vám dřevostavba za milion? To jsou peníze, které jste schopni dát dohromady, aniž byste se museli zadlužit? I za takové peníze už se dá krásně postavit. K velice oblíbeným stavbám patří nízké bungalovy, které plně uspokojí potřeby rodiny. Naše firmy Dřevostavby Bodiš nabízí a realizuje dřevěné domy na klíč. Dle Vašeho výběru Vám postavíme dům, aniž byste se museli o něco starat. Pokud nás kontaktujete, provedeme Vás naším vzorovým domem a představíme Vám nejmodernější technologické způsoby, které zajišťují kvalitní bydlení. Samozřejmě nás můžete doprovodit i na právě probíhající stavbu, kde uvidíte i postup prací. U nás si pak vyberete konkrétní typ domu z katalogu, kde je v projektu možné provést i drobné úpravy. Samozřejmě výběr fasády, oken i střechy je na Vás. Na všem se domluvíme před podpisem smlouvy a následnou realizací.

roubenkaRoubenky Písek

Milujete unikátní stavby? Pro Vaše bydlení byste si rozhodně vybrali typ roubenky? Písek je nádherným městem, které v sobě skrývá kus historie, ale také krásné přírodní úkazy. Jistě se zde najde místo, které bude ideální i pro stavbu roubenky. Pokud o ní uvažujete, rozhodně se na nás obraťte. Kromě dřevostaveb realizujeme veškeré stavby ze dřeva, včetně roubenek, pergol a přístřešků. Navrhneme Vám dům snů za bezkonkurenční cenovou nabídku, necháme vypracovat projekt a samotné dílo Vám postavíme. Pro inspiraci můžete zavítat také na naše webové stránky, kde najdete ukázky z našich realizací. Určitě si vyberete.