Dřevěné podlahové krytiny

Žádný byt či dům se neobejde bez podlahových krytin. Mezi kvalitní a lety prověřené krytiny patří dřevěné podlahové krytiny. Ty mohou být dřevostavba s terasouz nejrůznějších dřevin. Vždy dokáží z interiéru vykouzlit půvabný prostor pro příjemné bydlení. S dřevěnou podlahou získáte komfort v podobě teplé podlahy a také kvalitní materiál s dlouhou životností. Kvalitní podlahová krytina je základ bydlení. Vybírá se obvykle mezi prvními a měla by ladit s celkovým vzhledem bytu. Její povrchová úprava může být různá, záleží na vkusu každého z Vás. Dřevo lze upravit do staré podoby, lakovat nebo natřít olejem či barvou. Vše vypadá dokonale. Přesvědčte se o tom sami.

Venkovní terasa

Líbila by se Vám u domu venkovní terasa? Pak neváhejte kontaktovat naši firmu Dřevostavby Bodiš. Zabýváme se výrobou a realizací dřevostaveb, ale i veškerých drobných staveb ze dřeva i výstavbou pergol a teras. Terasy bývají součástí téměř všech novostaveb. Mnoho lidí si je oblíbilo. Jsou místem, kde si za hezkého počasí dopřávají odpočinek nebo, kde mohou poobědvat či posedět se svými přáteli. Nejčastěji se pokládá dřevěná podlaha na terasu, a to ze subtropického nebo tuzemského dřeva. Mnohdy tak můžeme vidět terasu z teaku, bankiraie, cedru nebo dubu, buku, borovice thermowood. Tyto dřeviny jsou ideální pro venkovní použití. Dřevěná podlaha je velice atraktivní a zároveň teplá. Můžete na ni v létě vyběhnout i bosy, nebo si na ni umístíte lehátka a budete chytat bronz. Samozřejmě každou terasu lze také zastřešit, aby byla chráněna před nepřízní počasí.

terasa u domuZahradní pergoly a altány

Kromě terasy Vám vyrobíme i zahradní pergoly a altány. Mohou být libovolně velké i různých tvarů. Pergola nemusí být jen samostatnou stavbou v zahradě, můžete ji připojit k domu a zakrýt tím Vaší terasu. Pokud rádi pořádáte setkání s přáteli, grilování nebo jen posezení s rodinou, jistě tuto variantu oceníte při přípravě pohoštění. Nebudete s ním totiž muset běhat příliš daleko. Naopak altány bývají samostatné stavby, které jsou zpestřením a ozdobou zahrad. Slouží zejména k odpočinku. Většinou mají tvar čtverce nebo šestiúhelníku. Jejich stěny bývají vyplněny dřevěnými mřížemi, po kterých se pnou květiny. Patří tak k romantickým stavbám. Máte-li zájem o jejich výstavbu, obraťte se na nás. Společně s Vámi vytvoříme návrh a řešení stavby, kterou následně vyrobíme a umístíme. U nás Vás zaujme nejen cena, ale i kvalitní služby v podání odborníků. A to je přesně to, co hledáte.