Pletivový plot- stavba plotu

Stavba plotu vždy vyžaduje pečlivé uvážení a výběr konkrétního typu oplocení. Možností je v současné době mnoho. Můžete vybírat oplocení plot s plaňkami okrasné, kované, betonové nebo zvolíte klasiku, tedy pletivový plot. Ten se obvykle používá jako vedlejší plot, který odděluje vnitřní strany pozemků se sousedy. Jedná se o plot, který Vás bude stát nejméně peněz, avšak své služby splní spolehlivě. Tento plot patří ke stálicím a je pořád velmi oblíbený. Lze jím ohradit prakticky cokoliv. Jeho výška je nabízena v několika provedení stejně jako typ materiálu. Chcete-li mít více soukromí, můžete si k němu dokoupit bambusové či síťové stínění.

Pletivové ploty

Pletivové ploty musí být dokonale vypnuté, proto se doporučuje odborné provedení. Pletivo lze umístit i částečně do země nebo je možné využití betonových podkladových desek, nad které se umístí. Pokud uvažujete o oplocení svého pozemku právě pletivem, využijte služeb firmy Dřevostavby Bodiš, která se zabývá i stavbou plotů a zhotoví Vám ho na klíč. Chcete, aby pletivo vydrželo dlouhá léta a nemuseli jste ho brzy měnit? Pak je jistě dobré volit pletivo poplastované, které je odolné i vůči UV záření. Nejčastější provedení bývá v zelené barvě, ale k dostání je i šedivá. S tímto pletivem se dá nejen ohraničit pozemek, lze jej použít i jako výplň do branek a vrat. Poraďte se o svém záměru s odborníky a využijte jejich bohatých zkušeností. Plot bude hotový rychle a kvalitně.

rodinný dům s oplocenímPloty a oplocení

Kdo vlastní pozemek nebo dům se zahradou jistě někdy řešil nebo právě řeší ploty a oplocení. To je totiž nezbytné, pokud chcete svůj majetek aspoň částečně zabezpečit před vniknutím neoprávněných osob. Kromě toho přispívá k dosažení soukromí. Pokud máte domácí mazlíčky, i pro ně je potřeba zajistit ohraničení teritoria, aby nemohli utéci či způsobit škodu mimo domov. Pro čelní plot se většinou využívá ozdobnějších typů oplocení. Nejčastěji můžeme vidět betonové plotovky různých barev s výplní dřevěných planěk či hliníkových dílců. Tento plot by měl dotvářet celkový vzhled domu. Pokud si nejste s výběrem plotu jisti, navštivte kancelář firmy Dřevostavby Bodiš, kde Vám rádi poradí i Vám stavbu plotu zajistí. I v případě plotu se totiž vyplatí vsadit na zkušené pracovníky. Jejich cenová nabídka Vás jistě zaujme.